Další svatba na Primě: Vdávat se bude reportérka Michaela Široká, se svobodou se loučila v Berlíně

Reklama

Reportérka primáckého Top Staru Michaela Široká do toho brzy praští. Své ano řekne známému dabérovi Filipu Švarcovi. Ještě předtím ale vyrazila na netradiční rozlučku se svobodou do Berlína s kolegyní Lenkou Špillarovou. Ta pro ni vystrojila několikadenní jízdu německou metropolí.

„Zapomněla jsem přesně datum Míšiny svatby a koupila jsem si v tom termínu dovolenou, ta mi teď samozřejmě propadne, protože svatba je důležitější. Míša za to se mnou odjela do Berlína, aby mi to nebylo líto,“ prozradila Lenka.

Pro Michaelu Širokou to byl poslední výlet do zahraniční za svobodna. „Který vznikl jen tak náhodou, a opět se mi potvrdilo, že neplánované akce mají něco do sebe. Během tří dnů jsme viděly to nejzásadnější z Berlína. Noční život nás nechal ale chladnými. V deset hodin jsme už byly v posteli. Zřejmě už stárneme. Ještě mě čeká klasická rozlučka se svobodou, ale ta by měla být doma v Česku,“ směje se Míša.

„Dokonce jsme byly jedno ráno i běhat. Takže na noční život ani nebyly síly,“ říká Lenka.

Nastávající nevěsta, která si bere známý televizní hlas Filipa Švarce zažila Berlín netradičně. „Zážitek z Berlína mám umocněný překvapením, které si pro mě Lenka připravila. Po mém příteli poslala den dopředu balíček s instrukcemi, kde jsem měla i oblečení na sebe, v kterém mám jet. Na nádraží pak na mě čekala s další taškou plnou překvapení. Já byla v šoku. Dostalo mě, že ji vůbec něco takového napadlo a hlavně jakou práci si s tím dala,“ směje se nevěsta.

„Já nám původně chtěla koupit jen stejná trička, ale v obchodě jsem viděla i sukně a tak jsem si řekla, když už, tak už. Pořád si nás všichni pletou, nevíme, proč, tak jsme odjížděly stejně oblečené a v tom módu jsme pokračovaly celý pobyt. Na ostatních mi stejný oblečení přijde trapný, u nás mi to samozřejmě přišlo šílené zábavný,“ prozradila Lenka.

Komentáře