Dana Batulková už má na mazlení někoho jiného…

Od té doby, co žije Dana Batulková opět na svém rodném statku v Kolodějích, věnuje většinu svého volného času milovaným psům. Sama říká, že děti jsou už odrostlé, a ona se nemá pořádně s kým pomazlit tak, jak se mazlívala s dětmi.

Za bezmeznou lásku a přátelství se svým chlupatým miláčkům  odměňuje pravidelnými procházkami, skvělou péči a častými dárečky, kterými jim zpříjemňuje život. Před třemi lety si pořídila fenku Maďarského Ohaře – vyszlu, kterou pojmenovala Abby. „To je tak strašně něžná povaha. Ještě tím, jak je to holčička. Já jsem z ní pořád úplně nadšená,“ vypráví.

Aby si udělaly radost, navštívily společně obchod My Label na Petrském náměstí. Abbynka hned věděla, co má dělat. Okamžitě se chopila pevného přetahovacího provazu a začala si s ním hrát. Ještě víc ji nadchla pruhovaná plyšová kočička, o kterou svou paničku tak dlouho prosila, až si ji nakonec směla vzít a pak už ji téměř nepustila z tlamy. To až když majitelka obchodu začala přinášet pytle s granulemi, které Abby postupně jedny po druhých ochutnávala, aby si nakonec vybrala ty, které jí chutnaly nejvíce.

„Abby má vztah k jídlu velice pozitivní. Má teď trošku nadváhu, a tak jsem musela snížit dávky jídla a kupuji méně kalorické granule,“ říká Dana Batulková, jejíž Maďarská vyszla není žádné vyžle, ale pěkně stavěná a dobře vypadající fenka. Když úprava jídla nepomůže, má Dana Batulková mnohem originálnější nápad, jak se s lehkou nadváhou své fenky vypořádat: „Taky je pravda, že se vyhýbáme konfrontaci s hubenými vyszlami. Zásadně s nimi nekamarádíme,“ žertuje herečka.

Foto: Karolína Hájková pro My Label

Komentáře