Decastelo se udělala – perličky ze soustředění Muže roku

Čeští finalisté soutěže Muž roku strávili nabitý víkend v Hotelu Rajská Zahrada v Novém Městě nad Metují. Co tam dělali? Posilovali, cvičili, školili se v rétorice, ale také se bavili a flirtovali.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“6343″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“400″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

Silná trojka: Decastelo, Decastelo, Gardavský

První den za dvanáctkou finalistů dorazily mimo jiných Eva Decastelo, Štěpánka Decastelo a Martin Gardavský. Na programu byla jízda na lodičkách, kterou některé známé tváře s finalisty nezvládli a skončili v místní řece. „Málem jsem se utopila, ještě že mám záchrannou vestu,“ křičela Eva Decastelo, když jejich lodičku finalista Jakub Kraus neukočíroval, skončili ve vodě a tak říkajíc se „udělali“. Takhle dopadla i Česká Miss World Andrea Kalousová.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“6342″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“400″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

Do vířivky s finalisty Muže roku zavítala Štěpánka Decastelo. „Cítím se tady jako v ráji,“ smála se Štěpánka, jejíž nepřehlédnutelné vnady obdivovali finalisté. „Syna mi hlídá maminka. Je velmi společenský tvor, občas se mi zdá, že je raději ve společnosti cizích lidí než se mnou,“ prozradila Štěpánka Decastelo. Večer si zahráli všichni zúčastnění Activity, kde vyhrál tým Evy Decastelo. „Vím, že jsme nejlepší! Po celý večer jsem dělala pantomimu, byla to fakt legrace, a užili jsme si to všichni,“ libovala si Decastelo.

 

Komentáře