Dnes startuje 15. sezona seriálu Ulice: Kdo se koupal ve dvou stupních a kdo páchal sebevraždu?

Reklama

Seriál Ulice vstupuje do patnáctého roku vysílání. Do roku, který postavám, jež se nesmazatelně zapsaly do myslí diváků, připomene minulost a vedle pokračování osudů dobře známých tváří ožije novými příběhy. A začne pěkně zostra! Hned v prvním týdnu vysílání si na život sáhne jedna z nejoblíbenějších postav seriálu, svéráz Miloš Knobloch (Jiří Štrébl). Během natáčení mrazilo. Doslova!

V hotovou noční můru se promění pánská jízda Bedřicha (Adrian Jastraban) a Miloše (Jiří Štrébl), kterou dva kamarádi ze seriálu Ulice tento týden podniknou. Miloš se totiž rozhodne dobrovolně ukončit svůj život poté, co přijde Evině (Vanda Hybnerová) na nevěru. Ačkoliv Milošovy způsoby řešení problémů zpravidla končí velkou komedií, tady půjde do tuhého.

A přituhovalo i během natáčení. Pro srpnové letní scény u vody produkce seriálu vybrala krásnou chatu u rybníka v Křešíně u Pacova. Všichni se těšili na dvoudenní výlet mimo dobře známé ateliéry. Počasí ale na počátku května sehrálo zlou roli. Zatímco štáb se halil do péřovek, rukavic a kulichů, vyletněné herce smáčel déšť. „To si prostě nevybereme. Když jsem se ráno díval na předpověď, bylo mi jasné, že to bude zlé. Předpovědi nebyly příznivé. Nakonec se to s boží pomocí a fantazií tvůrců daří natočit,“ sdělil v průběhu mrazivého natáčení Adrian Jastraban. „Myslím, že ještě hodně zmoknu a bude mi ještě větší zima, protože nás čekají noční scény a má být nula stupňů,“ dodal a prozradil, jak se zimou bojuje. „Snažím se ji ignorovat. Ale jakmile je ostrá klapka a musím se svléct do trička, protože hrajeme, že je srpen, to ignorování mi moc nejde. Na to se nedá zvyknout, pokud nejste polární badatel, tak si na to nezvyknete,“ dodal se smíchem.

O poznání horší měl situaci Jastrabanův herecký kolega Jiří Štrébl. Tomu scénář předepsal scény v rybníce. „Dneska jsme točili, že je vedro a krásně a mezi záběry jsme měli rukavice, zimní bundy a vůbec krásně není, ale my se tváříme, že jo. Jsou dva stupně nad nulou, já jsem zrovna vylezl z rybníka, kde to vůbec není teplý. Teď tu čekám, protože se mění kamery, budu tu půl hodiny sedět v mokrém a pak do té vody půjdu znova. To jsou chvíle, kdy si říkám, že je skvělý být hercem,“ komentoval natáčení Jiří Štrébl.

Jakým způsobem se Miloš rozhodne skoncovat se životem a jak jeho pokus dopadne, uvidí diváci seriálu Ulice už tento týden.

Foto TV Nova

Komentáře