Do Ulice přichází Bára Seidlová. Hraje matku, sama děti nemá. Ta postava je mi tak vzdálená, svěřila…

Reklama

Hned tři nové tváře poznávají v těchto dnech diváci seriálu Ulice. V roli komplikované matky dospělé dcery se už v úterý 5. listopadu představí herečka Bára Seidlová.

“Diana je z mého pohledu klasická oběť společnosti. Uvěřila totiž, že hodnota člověka závisí na tom, jak působí navenek,” prozrazuje o své nové roli v Ulici Bára Seidlová. Pro ni je postava Diany Rytířové, matky jednadvacetileté influencerky Jany (Sára Affašová), protiúkol. “Když mě na tuto roli oslovili, myslela jsem si, že se asi spletli. Ta postava je mi tak strašně vzdálená! Ale pak jsem si řekla, že právě proto bude pro mne velkým dobrodružstvím ji přijmout,” přiznává herečka, s tím, že si k Dianě, o které se v seriálu už hodně mluvilo, a nikdy ne pozitivně, hledá cestu. “Sama děti nemám, ale stačí se dívat kolem sebe a pozorovat. I když žena není matka, je dcera, takže vždy tuší, o jaký vztah se jedná. Vztah matky a dcery má svá specifika a dle psychologů je to prý nejsložitější vztah, ale současně i velká výzva a možnost sebezponání pro matku i pro dceru.”

V posledních dílech diváci Ulice zaznamenali další dvě nové tváře: herečku Evu Hacuovou a mladého herce Vojtěcha Hrabáka. Jejich postavy Alice a Dan obrátí život na ruby postavě, kterou fanoušci Ulice milují už déle než 14 let, Bedřichovi Liškovi (Adrian Jastraban). Zatímco do motorkářky Alice se Bedřich zamiloval, tajemný Dan mu život zkomplikuje. Je totiž sirotek po muži, kterého Bedřich před lety zabil a za jehož vraždu si odpykal trest. “Dan je kluk plný tajemství a velkých osobních problémů. Beznadějně se snaží sehnat peníze a hlavně ukotvení ve společnosti. Nejen proto, ale vyhledal Bedřicha, u kterého má pocit, že mu něco dluží,” říká mladý herec s tím, že mu role padne jako ulitá. “Dostávám často role vyšinutých kluků. Jsem za to ale rád, je to příjemnější než hrát normálního.”

Také před Evou Hacurovou stojí těžký úkol. Přesvědčit mnohé diváky, kteří do poslední chvíle věřili v happyend mezi Bedřichem (Adrian Jastraban) a Ančou (Ljuba Krbová). “Tušila jsem, že budu vstupovat do trojúhelníku. A musím počítat s tím, že na to někteří diváci nebudou reagovat pozitivně, ale věřím, že si je Alice získá. Je to bezva holka, která se s ničím moc nemaže, z ničím nedělá vědu a věci řeší tak, jak přichází,” doufá sympatická herečka.

Foto TV Nova

Komentáře