Exkluzivní rozhovor. Krásná Táňa Pauhofová přiznala, že bez líčidel z domu nevychází!

Slovenská herečka Táňa Pauhofová exkluzivně pro JO magazín odpověděla na pár otázek, z nichž některé byly doslova na tělo…

 

Stala jste se tváří dekorativní kosmetiky, jaký je váš vztah k líčení? Jaký styl preferujete? A vyjdete si někdy nenalíčená?

K přirozenému, čistému líčení mám velmi pozitivní vztah. Zároveň je součástí mé práce, líčením se můžu na jevišti, před kamerou nebo fotoaparátem  stát téměř kýmkoli. Žádná malovaná vajíčka, jen jemná rafinovanost dokáže zázraky! Žena se může cítit lepší, krásnější, sebejistější  – a je přece skvělé dělat svět krásnějším. Naučila jsem se brát to od základu – starám se o svoji pleť, a tak stačí aspoň jemná růž a můžu vyrazit…Úplně nenalíčená většinou nechodím, mám pocit, jako bych byla v posteli:). Když nestíhám, červená rtěnka dokáže zázraky. Zmátne každého :). Díky Avonu jsem zásobená na každou nečekanou přiležitost. Nedám na to dopustit!

Jakou roli ve vašem životě hrají vůně? Jaká je vaše nejmilejší (a nemyslíme parfém)?

Jednu z nejpodstatnějších…Vůně se nějakým zvláštním způsobem zapisují hluboko do paměti.Tak jsou klíčem ke vzpomínkám, náladám… Miluji vůně. Vůně míst, která jsem navštívila, vůně vzpomínek, lesa, jara, vůně mých blizkých, vůně domova, skořicovo-kardamonového čaje a čerstvě upečeného máslového koláče.

Hodně cestujete, myslíte si, že každá země má svou specifickou vůni?

Určitě má… Nejen země,  i lidé. Všechno má svou specifické vůně a já se k nim s radostí vracím a zároveň zbožňuju objevovat nové.

Myslíte, že je pro ženu výhodné být krásná? Kdy vám krása pomohla a kdy byla na obtíž?

Krása je velmi subjektivní dojem. Urcitě však v každém z nás krásno vzbuzuje něco pěkného, pozitivního, usmějeme se, jsme milejší, otevřenější. Tak je to i s vnímáním mé krásy. Pro někoho jsem, pro jiného ne. A je to přesne tak správně.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“3724″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“449″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

Co se pro vás změnilo po třicítce?

Lehkost, radost, nové cesty, nové výzvy, poučení, trošku víc zkušeností… Mění se a vyvíjí se všechno postupně, s mojí pripraveností. Ještě nevím, zda je to úzce spjaté s mojí třicítkou, na čísla si nijak extra nepotrpím. 

Jak žije Táňa Pauhofová Žena a Táňa Pauhofová Herečka? Liší se v něčem diametrálně jejich životy?

Absolutně. Jeden je můj, jen můj a těch, které si k sobě s láskou zavolám. Druhý je hektický, bohatý, veřejný, prožívám osudy, o nichž by se mi ani nesnilo, kterých bych se bála, z kterých se můžu poučit a trochu se jimi v tom mém soukromém životě obohatit. Prolínají se, ale zároveň jsou opravdu velmi odlišné. Díkybohu!

Vidíte nějaké zásadní rozdíly mezi českými a slovenskými muži?

Všeobecně ano. Ještě je brzo, abych je vyjmenovala, ale já jsem za ty rozdíly vděčná. Barevnost je super…

Na jakou otázku byste za každých okolností odpověděla JO?

Myslíš?

Foto: Avon

 

 

Komentáře