Exkluzivní rozhovor s herečkou Evou Hruškovou!

Vážení čtenáři, dnes jsme pro vás vyzpovídali herečku paní Evu Hruškovou. Co nám na sebe prozradila?

Paní Evo, prozraďte nám, jak trávíte prázdniny?

My jsme si volno vybrali už v červnu, koncem školního roku totiž hrajeme méně. Byli jsme tři týdny na ostrově Thassos, jako ostatně každý rok. Jezdíme na jedno místo do Skala Prinos, máme tam přátele a dokonce i uložené věci, vracíme se tam rádi, víme, že tam bude málo turistů, skvělé jídlo a úžasná poklidná atmosféra.

Kde vás můžeme v nejbližší době vidět a u jaké příležitosti? 
Celý víkend 4. a 5. srpna hrajeme na Divadelní pouti na hradě Svojanov, tam hrajeme každý rok a vracíme se tam jako domů. 2.8. bude naše Šípková Růženka v 18 hodin v Litoměřicích v rámci Rozpustilých čtvrtků a 18. srpna v 17 hodin se přijďte podávat na Popelku na hradě Týnec nad Sázavou 🙂
Máte nějaký nevšední zážitek z poslední doby?

Nádherně jsme si užili módní přehlídku v rezidenci ROSA na Praze 8. Krasná akce už počtvrté úžasně aktivizovala seniory, a nejen je, přišli i mladší příbuzní a prošli se s babičkou či dědou po molu. Manžel Jan Přeučil, který byl patronem této akce, provedl nejstarší účastnici přehlídky dvaadevadesátiletou paní Vlastu.

Jaké nosíte ráda oblečení, v čem se cítíte pohodlně?
Mám ráda přírodní materiály, takže košile a halenky raději s větším obsahem bavlny. U šatů do společnosti se člověk  umělému vláknu tak úplně nevyhne. Myslím, že svým oblečením respektuji svůj „určitý“ věk i postavu. Někdy je výběr složitější, abych zbytečně nepodléhala konzervativnímu stylu, ale pozvala jsem si na poradu stylistku Kláru Klempířovou, která je úžasná a poradila mi velmi dobře. 
Máte v šatníku nějakou věc bez které se neobejdete?
To bych ani neřekla. Mám ráda šaty a teď je v obchodech obrovský výběr od nejlevnějších po astronomické ceny, celá škála materiálů. Krásný úlovek jsme pořídily s Klárkou – modré šaty GANT s padesátiprocentní slevou, ale pssssst!
Je nějaká barva, kterou milujete v interiéru, ale nevzala byste si ji na sebe?
Protože mám světlé vlasy, barvy, které nosím jsou spíš klidnější, aby mne nepřetloukly 🙂 Takže červená je fajn, ale já bych ji musela mít méně nápadnou, totéž s výraznými vzory. Dělaly jsme s Klárkou inspekci mé skříně a pár takových kousků mi vyřadila. Obličej se nad křiklavými vzory ztrácel. Ani čistě bílá není pro každou dámu úplně lichotivá.
Jaké líčení máte nejraději?
Mám svůj jednoduchý styl, kterého se držím už dlouho. Denní krém, pak CC krém, pod oči Touche Eclat, stíny a zdravíčko. A přes den už jenom transparentní pudr. Objevila jsem takové papírky, které se dají přes den používat místo pudru – že si už nezanášíte póry dalším materiálem.
Líčíte se raději sama nebo využíváte profesionály?
Několikrát mě nalíčil Pavel Bauer a to je opravdu „jiné kafe“, takže až bude příležitost, půjdu za ním ráda. Co ale využívám velice často a ráda jsou „služby“ mé kadeřnice Ireny Vavruškové. Ona je každou chvíli  v Paříži, sama je prezidentkou HCF v Praze a má spoustu nápadů. Díky jí si udržuji pocit, že nepatřím ještě do starého železa.
Vaše oblíbené jídlo? Co byste za sebe doporučila v tomto parném období? 

V letních dnech to s manželem máme jednoduché – nakrájím jakoukoli čerstvou zeleninku: papriky, rajčata, různé listové saláty, zakápnu olivovým olejem a balzamikovou redukcí a vyklopím na to např. konzervičku tuňáka, nakrájím mozzarelu nebo podám se ztraceným vajíčkem. Víc netřeba 🙂

Děkujeme Vám za rozhovor a přejeme krásný zbytek léta.

Foto: Petr Berounský a AOS Publishing

Komentáře