Exluzivně jen v JO MAGAZÍNU: Vánoční bleskový výslech celebrit!

České hvězdy nám odpověděly na otázky, týkající se nadcházejících svátků. Vypátrali jsme pro vás detaily z jejich soukromí!  

Všechny slavné dámy dostaly následující otázky: 

1) Bez jaké tradice či zvyku si nedovedete představit Vánoce?

2) Jaký dárek vám udělal pod stromečkem v minulosti největší radost?

3) Pečete cukroví a děláte štědrovečerní večeři sama? A co večeříte?

4) Co byste popřála čtenářům JO MAGAZÍNU?

 

Tereza Fajksová, Miss Earth 2012

1) Nedovedu si představit Vánoce bez pečení vánočního cukroví a štědrovečerní večeře.

2) Obrovskou radost jsem měla, když jsem asi v osmi letech dostala chlupatou hračku Furby. Tenkrát jsem si ho tak přála, že jsem byla celoročně nejhodnější dítě.

3) U nás doma máme takový systém, ve kterém mám za úkol napéct a nazdobit perníčky, nakrášlit stromeček a pomoci mamce při dělání večeře. Takže na mamince je ten zbytek, protože mužská část rodiny si pod předvánočními přípravami představuje válení se u televize a ujídání bramborového salátu.

4) Čtenářům JO MAGAZÍNU přeji hlavně celoroční pohodu a spoustu nových užitečných informací. Žádné stresy a shony. Nejdůležitější je rodina, zdraví, štěstí a láska. To vše si musíme neustále připomínat, abychom si uvědomili, co je prioritou našeho života. Z celého srdce vám přeji, ať se vaše sny vyplní a ať jste šťastní.

 

Štěpánka Duchková, moderátorka

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“414″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“400″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

1) Nedovedu si představit Vánoce bez kapra. Je to moje nejoblíbenější ryba a kapří vánoční polévku vařím i v létě. Jen si ji musím i sama sníst, protože můj partner si v létě ťuká na hlavu.

2) V deseti letech jsem si přála panenku Barbie, ovšem v dobách tuhého komunismu to byl trochu problém.  Nakonec jsem dostala východoněmeckou panenku Petru, což byla její napodobenina. Dodnes vzpomínám, že se mi radostí dělaly mžitky před očima. 

3) Cukroví peču a poslední dva roky se svými syny. Realita je taková, že odpoledne upečeme, večer je vše snědené. Štědrovečerní večeři dělám sama a je to klasika – rybí polévka, obalovaný kapr a salát.

4) Čtenářům JO MAGAZÍNU bych popřála, aby byli celý rok 2014 zahlceni zajímavými informacemi.

 

Šárka Kubelková, moderátorka

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“418″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“325″}}]] 

1) Každý rok chodíme s malým a velkým Pepíkem (syn a manžel) na Štědrý den na svařáka a pečené kaštany na Staroměstské náměstí. Bez toho by naše Vánoce nebyly ono.

2) Je to pár let zpátky. Spíš to byl nádherný moment překvapení. Dostala jsem od manžela nový počítač. A když jsem ho zapnula, objevilo se mi na obrazovce od něj nádherné vyznání lásky. Mám ho schované dodnes. 

3) Cukroví peču, tedy pouze tři druhy, zbytek vždycky přiveze babička. Ale v loňském roce jsem si říkala, jestli to k něčemu je, protože ještě ten víkend, kdy jsem cukroví dodělala, jsme všechno snědli. Bez cukroví by to ale nešlo, krásně od něj vánočně voní celý byt. Večeříme klasicky – bramborový salát a kapr. Nezbytný je i penízek pod každý talíř a zvyk, že během večeře nikdo nesmí odejít od stolu, abychom se všichni ve zdraví zase za rok sešli. 

4) Všem přeji hlavně zdraví! S ním už se zvládne úplně všechno!

 

Kateřina Němcová, nejkrásnější moderátorka počasí

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“416″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“300″}}]] 

1) Nedokážu si představit Vánoce bez blízkých. Nejdůležitější tradicí je pro mě sejít se s celou rodinou, na což nebývá během roku moc času.

2) Počítač! Byla jsem poslední teenager ve městě, který se ho dočkal.

3) Cukroví peču sama. Už pro to, jak to doma zavoní. K večeři dávám přednost lososu.

4) Přeju, aby si všichni užili té krásné vůně jehličí, cukroví a celkově toho zvláštního kouzla, které Vánoce přinášejí.

 

Martina Dvořáková, modelka

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“417″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“300″}}]]

1) Bez tradičního bramborového salátu a v mém případě, jelikož nejím kapra, ještě s řízkem.

2) Mám ohromnou radost z každého dárku, nejvíc mě potěší dobře vybrané překvapení. Větší radost mi ovšem dělá dárky dávat.

3) Cukroví peču, ale jelikož ještě nemám děti, tak štědrovečerní večeři vždy připravují buď moji, nebo přítelovi rodiče, u kterých večer trávíme. Pro mě je večeře bez polévky a bez kapra, jelikož kapra nejím, zůstává tak klasika: obalovaný řízek, salát či nějaké jiná ryba.

 

Další exkluzivní vánoční zpověď celebrit najdete zde: http://www.jomagazin.cz/vanocni-vyslech-vip-specialne-pro-jo-pokracuje-zname-tvare-preji-nasim-ctenarum-krasne-svatky#.UrQXt4VCdRA

Komentáře