Fan Zone Českého olympijského týmu

Co budou mít naši olympijští reprezentanti na sobě si můžete prohlédnout v centru Prahy.

V prvním patře Obchodního centra Quadrio na Národní třídě můžete nově navštívit Fan Zone Českého olympijského týmu. Ta je otevřena nejen všem fanouškům letních olympijských her, ale i samotným olympionikům. Návštěvníci si tu mohou zakoupit oblečení z Rio olympijské kolekce 2016 a na vlastní oči spatřit nejnovější pohyblivé plastiky Davida Černého inspirované osobností Emila Zátopka, které poletí do Brazílie společně se sportovci.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“8665″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“400″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

Do 26. června je ve fanouškovské zóně k vidění výstava o novém komiksu Zátopek, který vytvořil přední český kreslíř Jaromír Švejdík alias Jaromír 99 a scénárista Jan Novák. Ve čtvrtek 23. června se zde bude u příležitosti oslav Mezinárodního olympijského dne konat křest knihy Dany Zátopkové „Dana a Emil Zátopkovi – Náš život pod pěti kruhy.

Návštěvníci OC Quadrio se mohou v průběhu léta setkat se svými sportovními idoly. Sportovci, kteří se kvalifikují na letní olympijské hry, budou v průběhu července a srpna ve Fan Zone fasovat oficiální Rio olympijskou kolekci 2016. Při této příležitosti proběhnou pravidelné autogramiády a doplňkové akce.

Program společných akcí ČOV a OC Quadrio je k nalezení na FB Olympijský tým nebo na webu www.fandimevquadrio.cz

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“8666″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“400″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

Komentáře