Festival Okoř již 20.8.

Reklama

Všechny cesty povedou příští sobotu na Festival Okoř. V sobotu 20. srpna zde vystoupí Xindl X, David Koller, Bára Poláková, Jaroslav Uhlíř a další. 16. ročník legendárního Festivalu Okoř se kvapem blíží, přípravy vrcholí, a v předprodeji jsou stále k dispozici vstupenky. S jejich koupí neotálejte, bývá vyprodáno.

Do začátku oblíbeného rodinného Festivalu Okoř už zbývá pouhých pár dní. Přípravy na malebné louce pod hradem v blízkosti Prahy začaly a tak už nezbývá, než se začít těšit na vystoupení Davida Kollera, Xindla X, Báry Polákové, Ewy Farné, skupin Jelen, Tata Bojs a Mandrage a jedinečného Jaroslava Uhlíře.

Všechny cesty všemi možnými dopravními prostředky povedou 20. srpna na Okoř. Bude zavedena kyvadlová doprava z Kladna a z Prahy, využít lze i prázdninový výletní Cyklohráček, či případně dopravu vlastní. Festivalový areál se otevře už ve 12:00 hodin, koncertní maraton odstartuje Ewa Farná ve 14:00. Stejně jako každým rokem je připravena celá řada doprovodných aktivit určených zejména dětem (zorbing v bazénu, dětský koutek, malování na obličej), relaxační zóna a pestrý výběr občerstvení, z něhož si přijdou na své i vegetariáni, příznivci hamburgerů, raclette, palačinek, jogurtů, domácích limonád či dobře chlazeného piva.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“9960″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“397″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

Pokud nechcete na 16. ročníku hudebního FESTIVALu OKOŘ chybět, nezapomeňte si pořídit vstupenky co nejdříve. Několik posledních ročníků bylo dopředu vyprodáno. Kapacita areálu Festivalu Okoř je omezena z důvodů zachování maximálního komfortu pro všechny návštěvníky.

Na časté prosby návštěvníků bude letos prodej omezeného počtu vstupenek i na místě. Nově se dají koupit vstupenky přímo prostřednictvím festivalových webových stránek WWW.FESTIVALOKOR.CZ, kde také naleznete i další informace včetně rozhovorů a videí s účinkujícími, jízdní řády, mapy, atd.

Ceny vstupenek:
– v předprodeji na www.festivalokor.cz 490,- Kč
– v předprodeji na www.ticketportal.cz  490,- Kč + poplatky
– na místě v den konání od 13:00 590,- Kč

 

Komentáře