Herečky Jana Bernášková a Patricie Solaříková: Absurdní rozchody s partnery!

Sympatická herečka Jana Bernášková, kterou aktuálně můžeme vidět mimo jiné v druhé sérii seriálu Kadeřnictví (Stream.cz), prožila v lásce nemalá trápení. Dokonce má za sebou jeden nepříjemný rozchod, při kterém velmi nemile dojela na svou důvěřivost! Dokonce ani Patricii Solaříkové, která v seriálu představuje manikérku Nelu, se nečekané rozchody nevyhnuly!

Druhá série seriálu Kadeřnictví na Stream.cz opět otevírá nová a mnohdy i lechtivá témata. Ve 13. díle přijdou na přetřes bizarní rozchody. Vzhledem k povaze některých seriálových postav se máme jistě na co těšit. I představitelka upovídané modelky Lucie, Jana Bernášková, si v této oblasti užila své.

Jana Bernášková dostala kopačky ve chvíli, kdy chtěla svého kluka mile překvapit
„Úplně bizarní rozchod za sebou nemám. Nebo ano, ale nejsou to bohužel vtipné historky, ale spíše bolavé příběhy. Jednou se mi ale stalo, že jsem přijela překvapit svého kluka do práce a tam jsem se dozvěděla, že jsme spolu vlastně nikdy nechodili… a takže je úplně v pořádku, že vedle sebe má svou novou holku…,“ uvedla Jana.

Patricie Solaříková: Psali, že už spolu nejsme
„Já za sebou jeden absurdní rozchod mám. A to ten, který jsem zažila s mým současným partnerem. Protože k němu nedošlo, ale hojně se o něm psalo na bulvárních serverech. Vlastně jsem se z internetu dozvěděla, že už spolu nejsme, což nebyla pravda,“ s úsměvem komentovala téma Patricie.

 Nové díly Kadeřnictví 2 můžete sledovat na Stream.cz

https://www.stream.cz/porady/kadernictvi

Komentáře