Historicky první Dámou roku se stala podnikatelka Anuše Řezníčková

Reklama

pražském klubu Theatro se konal první finálový galavečer soutěže Dáma roku 2019.

Vítězkou se stala podnikatelka Anuše Řezníčková (56) z České Třebové, která diváky zaujala hned na začátku svým energickým nástupem, kdy předvedla taneční kreace, do kterých zapojila také zjevně překvapeného moderátora Karla Voříška. Druhé místo obsadila Věra Kameničková (67) z Prahy a na třetím místě se umístila Jana Vlčková (62) z Občova u Příbrami.

„Když přečetl Karel Voříšek spolu s první dámou modelingu Miladou Karasovou moje jméno, nemohla jsem tomu uvěřit. Byla jsem velice překvapená a šťastná. Ten pocit, když v takovéto soutěži vyhrajete je prostě fantastický!!! Je to pro mě největší ocenění za celý můj život. Moc si toho všeho vážím a děkuji těm, kteří pro mě hlasovali a všem mým fanouškům. Jak jsem se zmiňovala ve svém medailonku, do soutěže jsem šla ze zvědavosti, jak to v takovéto soutěži probíhá a jak bych se umístila. Nyní to vím, a jsem velice ráda, že jsem se do soutěže přihlásila. Byla to krásná zkušenost a perfektně zorganizovaná soutěž od samého začátku, až do jejího konce. Ještě jednou děkuji organizátorce soutěže Lucy Junk za její perfektní odvedenou práci,” oznámila vítězka soutěže Dáma roku 2019 Anuše Řezníčková

Všechny finalistky se v loňském roce zúčastnili soustředění v chorvatském Drveniku.

Na finálovém večeru byly prezentováný medailonky a poté se finalistky předvedly ve 4 disciplínách.

První byla přehlídka plážového oblečení Beach Swan, následovala otázka poroty, přehlídka business oblečení Jaroslavy Procházkové a společenských šatů od společnosti Svatební ráj. Večerem provázeli moderátoři Karel Voříšek a Miroslav Šimůnek.

V porotě usedla např. herecká legenda Marie Drahokoupilová, první dáma českého modelingu Milada Karasová, Muž roku 2018 a nejhezčí Evropan Jiří Kmoníček, scénárista Miroslav Oupic, stylista Kája Pavlíček, herečka a ředitelka divadla Radka Brzobohatého Romana Goščíková, zpěvačka Zuzana Stirská a režisér Vlastimil Venclík, houslista Michael Hejč, zpěvák Petr Kutheil a mnoho dalších.

V rámci celého večera se předávala i vedlejší ocenění:

Dáma ALL TV (hlasovalo se na webovém portálu www.alltv.cz) : Irena Šímová

Dáma SYMPATIE: Janka Molitorisová

Dáma SOCIAL MEDIA: Martina Vlčková

Dáma OVERSHINE: Věra Kameničková

,,Soutěž jsem si velmi užila, ale přiznávám, že to bylo velmi náročné.
Jsem velice ráda, že jsem se mohla zúčastnit prvního ročníku, vložila jsem do soutěže hodně úsilí a samozřejmě jsem si přála v koutku duše se umístit v první trojce. Jsem velmi ráda, že jsem druhá a navíc ještě Dáma
OVERSHINE”, řekla Věra Kameničková, která se umístila na druhém místě.

,,Dáma Overshine nafotí celoroční kampaň pro přírodní kosmetiku. Myslím si, že Věrka je nejvhodnější ze všech finalistek. Je to dáma na úrovni s vytříbeným vkusem,” uvedla zpěvačka Lucy Junk, která projekt Dáma roku vymyslela a za pomoci společnosti StockholmDream Production zrealizovala.Samozřejmě jsme si vědomi několika nedostatků, který tento první večer provázel. Neočekávali jsme tak velké množství návštěvníků finálového večera, a proto víme, že příští ročník musíme směřovat na divadelní prostory. Nakonec to byl, ale krásný večer a už fakt, že se naše dámy společně soustředily před prvním ročníkem u moře v Chorvatsku je krásné. Akce překonala naše očekávání, a proto musíme mnoho zdokonalik tak, aby každý z přítomných v sále od soutěžících do posledního diváka měl svůj komfort,“ dodala.

Porota určitě neměla lehké rozhodování, protože dámy si pozornost určitě zasloužily. Myslím si ale, stejně jako šéfka poroty, tedy první dáma českého modelingu Milada Karasová a také herečka Marie Drahokoupilová či její kolegyně a ředitelka Divadla Radka Brzobohatého Romana Goščíková, že věková hranice by měla být posunuta. Já bych byl pro kategorii 40 let a více,“ nechal se slyšet Karel Voříšek.

   

 

Zdroj: Herminapress.cz, Dáma roku

Komentáře