Hvězda alternativní medicíny Eric Pearl

Reklama

Do Prahy přijede hvězda alternativní medicíny Eric Pearl, jeho klienty byla i Cher nebo kapela KISS.

V březnu se v České republice otevřelo největší Rekonektivní centrum na světě. Pokud Vás tato technika zajímá, můžete si ji vyzkoušet na semináři, který se uskuteční 24. – 28. 6. 2016 pod přímým vedením zakladatele této metody, Erica Pearla. Vyzkoušejte si na vlastní kůži, jak komunikovat s rozšířeným vědomím prostřednictvím frekvencí rekonektivního léčení. Dozvíte se, jak identifikovat, následovat, připojit se a komunikovat s tímto všezahrnujícím spektrem energie, světla a informací. Znovu se propojte se svou pravou podstatou, vlastním vývojem a skutečnými schopnostmi. Tento poutavý seminář vás seznámí s podstatou rekonektivního léčení, novou rozvinutou úrovní zdraví, rovnováhy a lidského potenciálu, která nevyžaduje žádné techniky nebo rituály.

HLAVNÍ BODY PROGRAMU:

  • Objevíte plné spektrum rekonektivního léčení, které vás obklopuje
  • Naučíte se přistupovat k frekvencím rekonektivního léčení
  • Osvojíte si metody bezkontaktního léčení druhých a léčení sebe sama
  • Prozkoumáte svůj vlastní smysl pro uvědomění/vědomí
  • Naučíte se praktikovat principy rekonektivního léčení v každodenním životě
  • Získáte další informace o rekonektivním léčení, filosofii a průzkumech na toto téma

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“8669″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“400″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

Pod přímým vedením Dr. Erica Pearla a mezinárodního týmu lektorů rekonektivního léčení budete celý víkend pracovat s ostatními účastníky a dozvíte se řadu způsobů, jak objevit a seznámit se s různými aspekty rekonektivního léčení. Pokud jste nováček, zjistíte, jak jednoduše pracovat s tímto novým a rozšířeným kontinuem frekvencí rekonektivního léčení. Pokud jste zkušený praktik, objevíte myšlenkový skok, který jste hledali.

Komentáře