Hvězda Modrého kódu Sabina Laurinová prozradila: Toto je můj letitý hřích!

Reklama

Na otevření čokoládového ráje na Náměstí Republiky jsme potkali hvězdu primáckého seriálu Modrý kód Sabinu Laurinovou. Prozradila nám, jak to má s čokoládou!

„Mám ráda všechny čokolády, mléčnou, ale občas hořkou, když mám pocit, že bych neměla jíst moc čokolády,“ směje se Sabina.  „Čokoláda je můj letitý hřích, dříve jsem byla schopná sníst celou tabulku čokolády na posezení, teď vlastně také,“ dodává se smíchem půvabná herečka.

„Ale i v takovou nevhodnou hodinu třeba, je mi to jedno kdy, je to pro mne takový motivační prvek, energetický zdroj radosti,“ prozradila Sabina. „Měly jsme doma čokoládové fontánky, tak jsme roztavovali čokoládu, ale celá ta akce trvala hrozně dlouho a pak jsem asi tři dny uklízela byt a všude jsem nacházela rozteklou čokoládu. Tak jsme fontánku uklidily do skříně a někde tam je,“. Sama si na domácí čokoládu netroufá, ale má pro ni dobrý zdroj.

„Máme kamarádku, která vyrábí domácí čokoládu, domácí pralinky, takže to dostáváme k narozeninám,“. Pokud chcete udělat Sabině radost, tak určitě dobrou čokoládou. „Nejprve mě to potěší, pak naštve, a když ji sním, tak mi znovu udělá radost,“ říká s úsměvem Sabina. „Ráda ji kupuji i dětem, když jdeme třeba na návštěvu. Zkoušela jsem.i alternaci v podobě ovoce, ale prostě dětem právě čokoláda udělá vždycky tu největší radost, tak nic nezkouším a jdu najisto,“ prozradila Sabina Laurinová, která se v nově otevřené prodejně Lindt cítila jako v sedmém nebi. Potkala se zde také se svými hereckými kolegy z Modrého kódu, herečkou Bárou Fišerovou a Jindřichem Nováčkem.

Na kus řeči se také zastavila za svou kamarádkou Lucií Zedníčkovou a její dcerou Amelií Pokornou, které byly na akci pozvány. Vánoční přípravy a stres si obě herečky nepřipouští, pro ně jsou Vánoce hlavně o pohodě a času s nejbližší rodinou. Nákupní horečka je zatím nepostihla. Zeptali jsme se také Lucie Zedníčkové, jak je na tom s čokoládou. „Já jedině hořkou, třeba s chilli, s mořskou solí nebo bez příchutí, čím více kakaa, tím lépe. Jinak čokoládou ráda dělám radost svým blízkým a přátelům,“ říká Lucie.

Modelka Nikola Buranská čokoládu zbožňuje a prý ji na čokoládu zatím nikdo nesbalil. Jelikož tahle kráska je pořád single a svou láskou k čokoládě se netají, počítáme, že tímto se může těšit na pěknou várku lahodné čokolády od případných ctitelů. „Na čokoládu mě ještě nikdo nesbalil, víš, že je to skvělý nápad? Teď mi asi začnou chodit čokoládové dárky,“ žertuje půvabná modelka, kterou na akci doprovodila její sestra. „Čokoláda je skvělá, ať si ji dáte jen tak, nebo proti stresu nebo ke kávě, mám ráda tu s vyšším procentem kakaa, hořkou, a teď v žertu, kakaové boby, to je přeci zelenina, to se nepočítá,“ směje se půvabná modelka, která se pyšní dokonalou postavou.

Moderátorka Iveta Vítová dorazila společně s dcerou Anetkou. Prozradila nám, proč se na ni zlobí její kolega.  „Spoustu lidí už má stromeček, to nechápu, já myslím, že by nám opadal. Napečeno ještě nemám. Letos budeme dělat linecké, to je jistota, a vanilkové rohlíčky, víc není potřeba, dostaneme toho hodně od obou babiček, a nikdo by to už nesnědl,“ říká krásná Iveta. „Já mám Lindt nejradši, a když jsem to říkala manželovi, tak říkal, doufám, že nějakou přivezeš“, směje se Iveta. „Příležitosti na čokoládu mám každý den. Mám na ní chuť ke kávě. Třeba Petr Suchoň je na mě naštvaný, protože já pokaždé přijdu a vždycky mám u sebe čokoládu a dám jí tak jako doprostřed, aby si také mohl dát. A on se na mě zlobí, že přibírá. Ale já si myslím, že je to už takový náš rituál a nemůžu mu udělat, že bych ji nepřinesla. Myslím, že by mu to bylo líto,“, vypráví Iveta Lutovská. Jak je možné, že taková kráska jí každý den čokoládu a nepřibírá? „No, mám to tak, že si nemusím dát třeba oběd a raději si dám tu čokoládu, když se jí střídmě, tak se člověk nemusí bát jíst asi všechno,“ směje se Iveta.

Na akci jsme potkali také herečku a moderátorku Evu Decastelo, která točí nový seriál televize Prima Statek Slunečná, přišla v doprovodu svých dětí a vypadala báječně. Zpěvačka Míša Tomešová dorazila se svým synem.

Foto Lindt

Komentáře