I´m Fit Wellness Fitness už 2x v ČR

Reklama

Populární I´m Fit Wellness Fitness se rozrůstá. Pražské studio proslulé mimo jiné i známou trenérskou dvojicí, kterou tvoří partner klubu a ikona Jindřich Čanda se svojí partnerkou, zpěvačkou Míšou Noskovou se rozrostlo. Těsně před loňským podzimním lockdownem se totiž otevřel další luxusní klub v Liberci.

A proč právě v Liberci? „ Zájem o kvalitní servis v rámci wellness a fitness roste.  U nás v I´M FIT, nikdy nebyl cíl mít síť “masových anonymních“ poboček, ale nabídnout jedinečnou atmosféru, kdy se u nás klienti mohou cítit jako lidé, nikoli jako anonymní platiči členství. Zároveň si každý klient mohl najít naši vlastnickou strukturu, založenou na konkrétních osobách a českých kořenech, nikoli zahraniční investoři. Tím je i filozofie vrátit investice zpět do klubu a ne  odsávat peníze pryč. A po mnoha nabídkách v Praze jsme získali jedinečnou možnost naopak změnit region.“ Odpovídá Jindřich Čanda.

„V Liberci čeká sportovce stejně jako v Praze velký prosklený prostor se spoustou strojů a originálně pojatou funkční zónou. Návštěvníci se také mohou těšit na aerobní sál a samozřejmě luxusní wellness se saunami a párou.“ Dodává Jindřich.

Míša Nosková, která je takovou patronkou a osobností I´m Fit Wellness Fitness,  pravidelně podporuje klub nejen při různých společenských akcích, ale sama pravidelně pořádala s Jindřichem on-line cvičení a dokonce vede pod dohledem Jindřicha reprezentaci Českého Svazu Částečně Postižených sportovců, dodává: „ Jsem nadšená z nového klubu v Liberci.  V době zavřených fitek jsme s Jindřichem vedli on-line lekce fit box  Couple Workout a nebo jsme si s on-line fanoušky jen tak protáhli záda /směje se/ a bylo to moc fajn, ale teď jsem ráda, že už se zase může normálně cvičit a z Liberecký pobočky mám opravdu radost, jednak pro to že je opravdu luxusní a věřím, že si tam přijdou sportovci na své, ale také proto, že vím, jak náročné to bylo, a že se to Jindřichovi povedlo.

Těšit na Jindřicha s Míšou se nyní můžete těšit nejen v I´m Fit Wellness Fitness v Praze a občas Liberci, kde spolu mají pravidelné kurzy a cvičení, ale také v novém projektu, v pořadu s JO Magazínem, jež se bude zabývat zdravou stravou, poradenstvím, koučinkem a cvičením, který bude moci již brzy moci sledovat on-line na sociálních sítích a stremovácích platformách.

Komentáře