Iva Kubelková má nového přítele. A je barevnej…

„Chtěla bych je domu všechny,“ smála se Iva Kubelková na tiskové konferenci uspořádané u příležitosti představení nových domácích spotřebičů.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“6519″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“338″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

Iva Kubelková má novou lásku. Zamilovala se až po uši. Modelka, moderátorka, ale také herečka zkrátka objevila někoho, kdo ji uchvátil! A to přesto, že žije v dlouhodobém spokojeném vztahu a je maminkou malé dcerky.

Iva Kubelková se stala patronkou nová řady kuchyňských spotřebičů: „Jsem nadšená! Je tu vše od kuchyňského robota, přes rychlovarnou konvici, tyčový mixér, až po toastovač nebo kuchyňskou váhu. A jedna barva je hezčí než druhá,“ svěřila se Kubelková, která prozradila, že když má čas a chce opravdu vypnout, je v kuchyni, vaří a tím relaxuje.

 „Líbí se mi pastelové barvy,“ říkala Iva Kubelková a dodala: „Nejraději bych je měla doma všechny, vypadá to super, když jsou pohromadě. Na akci se objevil i náš módní redaktor a stylista Kája Pavlíček. „Iva krásně ladila v pastelových šatech k pastelovým barvám produktů,“ smál se stylista uznale a dodal, že našli čas i na probrání nejnovějších módních vln.

 

Komentáře