Jak se oblékají celebrity?

Reklama

Baví Vás svět celebrit? Sledujete nadšeně co si oblékají a jak to nosí? Televize E! Vám přináší exkluzivní podívanou do šatníku těch nejpopulárnějších celebrit! Nezapomeňte si prohlédnout naší fotogalerii celebrit!

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“13223″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“448″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

Jak se hvězdy oblékaly v začátcích své kariéry a co si oblékají nyní? Jak se ke svému stylu dopracovaly, kolik kritických a lichotivých momentů zažily? Kdo jim pomáhá s výběrem šatníku? Sledujte úsměvné přešlapy i dech beroucí proměny a vývoj módních trendů!

Pořad Módní styl celebrit nabídne divákům 40 oblíbených hvězd, například Jennifer Lopez, Jennifer Aniston, Julianne Moore, Mila Kunis, Leonardo DiCaprio, Jennifer Lawrence, Beyoncé, Emma Stone, Cate Blanchet nebo Sienna Miller. Pořad Módní styl celebrit můžete sledovat každou sobotu ve 22:00 na televizi E!

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“13224″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“440″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

E! vysílá 24/7 v českém a anglickém jazyce, bez reklam.  V ČR naladíte na: Skylink, O2 TV, T-Mobile TV, Nej TV, Selfnet, Poda a Dragon internet. Na Slovensku na: Orange, Satro, Slovanet a Tes Media.

Komentáře