Jana Doleželová si po předchozím fiasku dává od chlapů pauzu

Reklama

Modelka Jana Doleželová si ohledně nevydařeného vztahu s miliardářem Karlem Janečkem užila své a nyní si chce dát od chlapů pohov… Lásce se samozřejmě nebrání, ale teď se orientuje spíš na práci. A ta jí přináší své ovoce. Za Olomoucký kraj se nyní stala regionální vítězkou v soutěži Žena regionu. Na včerejší vyhlášení absolutní vítězky soutěže pochopitelně dorazila bez doprovodu.

„Nechci skákat ze vztahu do vztahu. Po předchozím devítiletém vztahu jsem žila téměř rok sama. Potřebovala jsem nějaký čas k nalezení nové životní rovnováhy. Ani nyní nikam nespěchám a nechám se překvapit, kdy přeskočí jiskra a do mého života opět vstoupí láska,“ prozradila Doleželová na slavnostním galavečeru soutěže Žena regionu. I když se absolutní vítězkou soutěže nestala, titulu Žena regionu za Olomoucký kraj si velice váží.  

Získala jej za to, že se dlouhodobě věnuje podpoře uničovského dětského stacionáře Jasněnka pro hendikepované děti a Nadačnímu fondu Modrá kotva, který pomáhá zajišťovat prostředky pro klinický výzkum protinádorových vakcín. Ve své lékárně pořádá populárně naučné akce pro veřejnost a v současné době se stala pro ČR ambasadorkou Světového dne hemofilie.

Komentáře