Je to vůbec možné? Zdeněk Troška dostal Oskara!

V rámci narozeninové oslavy moderátorky, herečky a zpěvačky Nely Řehořové dostal Zdeněk Troška Oskara od hereček, které hrají drbny v Babovřeskách, což pro něj bylo velké překvapení.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“3024″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“400″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

 „Můj milý Zdeněčku, jsi nejúžasnější člověk, a proto ti dáváme toto ocenění,“ popřála Jana Synková za všechny. „Poprvé a asi naposled jsem předávala Oskara,“ prozradila Jana.

„Mě nejvíc rozčiluje, jak si všichni myslí, že jsem velká drbna, ale já taková ve skutečnosti vůbec nejsem,“ dodává Synková.

Troška dostal Oskara jako nejlepší komediální režisér. „Vy jste mě holky málem rozbrečely. To je od vás moc hezké a moc vám děkuji,“ poděkoval Zdeněk Troška každé z představitelek drben.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“3025″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“400″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

Oslava Neliných třináctých narozenin proběhla při natáčení úsměvné komedie ze života současné jihočeské vesnice Babovřesky. Jako první gratulantka dorazila Veronika Žilková. Popřála Nele, aby se dostala na dobrou a kvalitní školu, kde bude rozvíjet i svůj hudební talent. Následovala Lucka Vondráčková a nechyběl samotný Zdeněk Troška.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“3026″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“400″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

„Milá Nelinko, přeji ti hlavně hodně úspěchů a také, aby se ti dařilo ve škole. Mě nejvíce bavil dějepis a čeština,“ zavzpomínal na svá školní léta Zdeněk Troška.

Premiéra posledního dílu úspěšné trilogie bude 12. února 2015! 

Komentáře