Jiří Langmajer má dvě ženy na střídání! JO, víme proč…

Reklama

Režisér Petr Zahrádka začal v těchto dnech v Praze natáčet první záběry nového filmu Chlap na střídačku. Do hlavních rolí vztahové komedie obsadil Jiřího Langmajera, Ivanu Chýlkovou, Ivu Janžurovou či Lucii Žáčkovou. Do českých kin jej v únoru 2020 uvede filmový producent a distributor, společnost Bohemia Motion Pictures.

Již patnáct let šťastně vdaná Zuzana jednoho dne zjistí, že má její manžel Jiří delší dobu poměr s jinou ženou. Zuzana neváhá a rozhodne se svou sokyni Lenku navštívit a učinit jí tak trochu netradiční návrh. Její plán je přímo skandální. Navrhne jí totiž, že si rozdělí péči o Jirku a udělají z něj tak chlapa na střídačku. Lenka nakonec souhlasí a obě ženy představí tento nový způsob života Jirkovi. Tedy spíše ho postaví před hotovou věc. Co se všem zdá zpočátku jako perfektní plán, tedy jeden týden se svou ženou, ten druhý zase s milenkou, se nakonec může ukázat jako noční můra pro všechny.

Režisér a scénárista Petr Zahrádka, který je podepsán například pod úspěšnými televizními projekty Nevinné lži, Soukromé pasti či Doktor Martin získal pro svůj film silné obsazení. Klíčovou trojici ve složení Jiří Langmajer, Ivana Chýlková a Lucie Žáčková doplní Iva Janžurová, Pavel Nový nebo Martin Pechlát. Za kameru usedne Marek Janda, především televizní kameraman seriálů jako je Cirkus Bukowsky, Rapl, Dáma a král či filmů Gangster Ka.

Natáčení filmu probíhá v pražských lokacích až do konce srpna tohoto roku. Premiéra je plánována na 13. 2. 2020.

Průběžné informace budou k dispozici na fb profilu https://www.facebook.com/bohemiamotionpictures/ a webu http://www.bohemiamp.cz/.

Komentáře