Jitka Asterová zázračně hubne a zanedlouho se jistě vejde do vysněných červených sexy šatiček!

Reklama

O čtyři centimetry štíhlejší v pase a přes boky je po prvních dvou procedurách metodou VANQUISH™ herečka a moderátorka Jitka Asterová. Před sebou má ještě dvě sezení a po nich by měla do vysněných vypasovaných šatů vklouznout bez problémů. Nemusí přitom nijak měnit zaběhlý jídelníček nebo usilovně cvičit.

 „Zajímá mě, jak vypadám a ráda se hezky obléknu. Přestože se snažím jíst poměrně zdravě a cvičím jógu, tuk v oblasti břicha se mi pořád usazuje, a já ne a ne se ho zbavit. Rozhodla jsem se proto vyzkoušet metodu VANQUISH™, která se zaměřuje právě na pas a boky. Nyní mám za sebou první dvě ošetření a jsem opravdu nadšená,“ neskrývá radost z ubývajících centimetrů Jitka Asterová.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“2313″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“426″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

Šaty dělají ženu krásnou
K nové metodě ji přivedla touha po nových šatech známé návrhářky Tatiany Kovaříkové. Červené vypasované šaty sice padly Jitce Asterové do oka, ale ne na tělo. Vsadila se proto s Tatianou, že do nich pomocí nové techniky v krátké době zhubne. JO magazín sleduje sázku herečky Jitky Astrové od počátku (http://www.jomagazin.cz/znama-herecka-se-vsadila-ze-za-tri-mesice-jeste-vice-zhubne-nevejde-se-totiz-do-novych-satu#.U0zw1ygelRA), a tak nás zajímalo, jak její úsilí pokračuje. Po prvních dvou ošetřeních již ztratila čtyři centimetry v pase a další přes boky. „Čekají mě ještě dvě terapie a pak hurá do salonu pro šaty. Rovnou jsem Tatianě říkala, aby na nich nic neměnila, že postavu změním já,“ směje se herečka a netají se radostí nad dosavadními výsledky hubnutí. „Pokud vše půjde podle mých představ a možností VANQUISH™, budu trávit bez obav celé léto ve vypasovaných letních šatičkách nebo v bikinách u vody,“ plánuje nadšeně Jitka Asterová.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“2314″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“299″}}]]

VANQUISH™ je světová novinka v odbourávání podkožního tuku v oblasti pasu. Využívá selektivního vysokofrekvenčního pole, které ohřívá tukovou tkáň, aniž by poškodila kůži, svaly nebo dokonce vnitřní orgány. Ošetření je bezkontaktní a naprosto bezpečné a bezbolestné. Během třiceti minut dojde k prohřátí a zničení tukových buněk, které se v následujících dnech přirozeně vyplaví z těla lymfatickým systémem. Abyste dosáhli nejlepších výsledků, je ideální absolvovat proceduru čtyřikrát. Úbytek centimetrů je pak opravdu výrazný. Není přitom nutné dodržovat žádné striktní diety ani cvičit. Zajímají vás podrobnější informace k metodě VANQUISH™? Navštivte webové stránky www.btl-vanquish.cz.

Komentáře