Koloběžka první, oblečená – neoblečená… Dáda Patrasová předvedla parádní figuru

Když potkáte Dádu Patrasovou (63) osobně, těžko byste hádali, že tato dáma již před pár lety překročila šedesátku. Za mladistvým vzhledem a skvělou figurou Dády stojí nejen geny, ale i dril, kterým se herečka udržuje ve formě. V zimě na sobě začala Dáda makat ještě víc pod dohledem dvou profesionálek – osobní trenérky a výživové poradkyně. Pod jejich vedením za půl roku nejen zhubla osm kilo, ale zároveň se naučila zdravě vařit, a především pravidelně jíst. Jak to štíhlé Dádě sluší, se můžete podívat na nových fotkách její dvorní fotografky Lenky Hatašové.

Speciální jídelníček v kombinaci s tréninkovým plánem pod dohledem profesionálek s sebou podle Dády přinesl skvělé výsledky: „Kdysi jsem dělala aktivně gymnastiku a o své tělo se snažím starat celý život. S přibývajícím věkem je to ale samozřejmě těžší. Půlroční spolupráce s trenérkou Veronikou a výživovou poradkyní Kristýnou byla skvělá v tom, že jsem se naučila, jaké cviky jsou pro mě nejvhodnější a zároveň, jak mohu zdravě, a přitom dosyta jíst a při tom hubnout. Obě dámy byly laskavé, ale přísné a nic mi neodpustily.“

Co přesně tedy Dádě pomohlo zhubnout a zlepšit svou životosprávu? „Nevěřila jsem, jak velký vliv na tělo může mít třeba pravidelnost v jídle. To byla moje velká slabina, protože s mým povoláním je to občas dost složité skloubit. Když jsem k tomu přidala i pravidelný pohyb pod dohledem trenérky, kila šla dolů jako po másle. Musím ale přiznat, že si pomáhám i přírodním doplňkem stravy, který potlačuje pocit hladu, takže po návratu z divadla nevyplením lednici.“  Po shození nadbytečných kil Dáda i lépe spí a přes den má víc energie.

Italská femme fatale

Dáda přiznává, že jejím hnacím motorem k vysněné figuře je i její mladší italský přítel Vito: „Jsou chvíle, kdy o sobě pochybuji a myslím, že to tak má občas každá žena bez ohledu na věk nebo váhu. Zároveň ale každá z nás může dělat maximum pro to, aby se cítila přitažlivá a v pohodě.“ A s úsměvem dodává, že se jí to daří: „Vito mě v poslední době chválí čím dál víc, říká, že jsem jeho italská femme fatale. To mě samozřejmě těší a motivuje.“

Dáda má v plánu si novou postavu udržet, a to i přes to, že ji v poslední době potkaly zdravotní komplikace kvůli, kterým musela cvičení omezit: „Doháním to ale zdravým jídlem, procházkami se psem a přírodními tabletkami proti hladu. Už se ale těším, až mi doktoři zase povolí cvičit,“ dodává odhodlaně Dáda.

Foto Lenka Hatašová

Komentáře