Krásná Popelka Nikola Ďuricová není k mání. S princem nerandí, ale s jeho kumpánem ano

Díky vysněné roli se sice pravidelně zamilovává do pohádkového prince, její oficiální partner tomu všemu musí tiše přihlížet. To je situace, do které se dostala představitelka Popelky v rodinné pohádkové show Tři oříšky pro Popelku Nikola Ďuricová. Randí totiž s jedním z “princových” kumpánů!

Nikola Ďuricová. Tak se jmenuje mladinká zpěvačka, která získala důvěru režiséra Filipa Renče stvrátnit během slavnostní premiéry rodinné pohádkové show Tři oříšky pro Popelku, roli Popelky. A právě ona se musí pravidelně v rámci role zamilovávat do představitelů prince, kterého ztvárňují Milan Peroutka, Karel Heřmánek mladší, David Gránský či Štěpán Komárek.

A zatímco ona si svou roli užívá, její oficiální partner Lukáš Kofroň musí všemu přihlížet. Ten totiž ve stejné show získal roli princova kamaráda Kamila. “Jsme spolu už pár let. Dali jsme se dohromady na recitační soutěži v Poděbradech, kde jsem shodou okolností uspěla. Na konkurz jsme šli sice společně, ale snažili jsme se dělat, že nejsme spolu.Obvykle to nedělá dobrotu.  Pak už to utajit samozřejmě nešlo, vysvětlila krásná Nikola.

A jak její partner snáší, že jí přímo před jeho zraky dvoří někdo jiný? “Žárlení je v malé míře zdravé, ale Lukáš je nad věcí. Už se do podobné situace dostal, když jsem zrovna se Štěpánem Komárkem tvořila dvojici Romea a Julie v Hybernii. Bylo to přesněji minulý rok, takže to není tak dávno. Bere to profesionálně. Aspoň to tak vypadá. Myslím si ale, že zrovna u Romea a Julie to měl těžší a zvládal to statečně. Se Štěpánem se teda na jevišti v zamilované dvojici potkávám už podruhé. Naštěstí můj partner prohlásil, že si na Štěpána zvykl. Jde jenom o roli a hlavní je, že můžeme být spolu v tak krásném projektu,” říká Nikola, která v ojedinělém představení nejenže zpívá, ale dokonce předvádí na první pohled nebezpečný akrobatický kousek, když se nechá bez jištění zvednout do téměř desetimetrové výšky. “Naprosto musím důvěřovat akrobatce, která mě vznáší do výšin. Věřím, že nedopustí, abych spadla. Už jsem si zvykla, ale zpočátku jsem měla také problém v té výšce na kruhu zpívat. Teď si už užívám celé představení od začátku do konce,” říká Ďuricová, která je vděčná, že dostala šanci zahrát si roli po Libušce Šafránkové.

“Hrát po Libušce Šafránkové je velká čest a mám z celého projektu velkou radost. Divákům se představení líbí, odchází nadšení, co víc si můžeme přát,” uzavřela Nikola.

Foto: herminapress.cz

Komentáře