LOOK! Výstava pro milovníky módy. Nenechte si ujít!

Rozsáhlá sbírka historické i současné módy Muzea užitého umění v Kolíně nad Rýnem patří k nejvýznamnějším sbírkám tohoto druhu v Německu. Výstava LOOK! Modedesigner von A bis Z představuje výběr z nejvýznamnějších nových přírůstků z oblasti Prêt-à-porter i doplňků z posledních let.  

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“6623″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“439″}}]]

Exponáty z období od šedesátých let do současnosti zahrnují díla světoznámých návrhářů od A jako Alexander Mc Queen přes Ch jako Chanel po Z jako Zadig & Voltaire. Návrhy, části kolekcí, Prêt-à-porter móda, doplňky z dílny takových velikánů módy jako je Alexander McQueen, Chanel, Christian Dior, Dolce & Gabbana, Gucci, Hermès, Jil Sander, Prada, Valentino, Vivienne Westwood nebo Yves Saint Laurent představuje pestrý obraz módy posledních desetiletí.

Více na: www.makk.de

Museum für Angewandte Kunst Köln: LOOK! Modedesigner von A bis Z – Die Sammlung des MAKK (LOOK! Módní návrháři od A do Z – Sbírka MAKK

19. září 2015 – 28. února 2016

Tip pro vás: Za kulturou do Kolína nad Rýnem/Bonnu, Hamburku, Koblence, Bonnu se dostanete pohodlně a výhodně z Prahy s leteckou společností Germanwings. Více informací na www.germanwings.com.

 

Komentáře