Lucie Vondráčková točila nový klip Stanice svět po boku urostlého Radima Flendera. Co spolu ještě chystají?

Reklama

Zpěvačka Lucie Vondráčková pustila do světa další klip, který je však v mnoha ohledech výjimečný. „Ještě nikdy jsem netočila klip, kde by hrálo tolik zajímavých lidí,“ prohlásila o své horké novince s názvem Stanice svět. Klip za účasti většiny účinkujících pokřtila v pražském baru Wine not? na Masarykově nábřeží, kde nechyběli ani nejstarší účinkující Jiří Krampol (81), anebo zpěvák Radim Flender, který je zároveň autorem písničky a v klipu s Lucií zpívá a doprovází ji na kytaru.

„Díky moc za ten nápad, líbilo se mi to velmi. Ještě žádný videoklip jsem netočila pět dní, vždycky to byl jen jeden až dva dny. Díky všem, co nám pomohli, je to takový malý zázrak. A taky děkuji za hezkou písničku,“ usmívala se zpěvačka.

„Mně se natáčení moc líbilo už z toho důvodu, že jsme ho točili v Jaroměři, v železničním muzeu. A pro mě, jako pro věčnýho kluka, jsou vláčky vášeň,“ svěřil autor a zpěvák Radim Flender.

A vypadá to, že se nejedná o jejich poslední spolupráci! „Vznikla jedna filmová pohádka, a pohádky, ty máme všichni moc rádi. Pokud se to podaří, tak si tam spolu zazpíváme,“ svěřila zpěvačka.

Na klip se můžete podívat zde:

Komentáře