Maminčin perník? JO! Další z mini rozhovorů s finalisty Muže roku

JO magazín je opět hrdým mediálním partnerem prestižní soutěže Muž roku. O svém favoritovi můžete rozhodnout i vy, a to prostřednictvím ankety na našich webových stránkách. Abyste finalisty lépe poznali, přinášíme exkluzivní mini rozhovory s každým z nich. 

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“6431″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“308″}}]]

Jméno a příjmení: Michal Mařík

Věk: 21 let

Proč ses přihlásil do Muže roku?

Chápal jsem to  jako šanci, kterou musím uchopit. Jakožto student chci něčeho dosáhnout už teď a především chci odlehčit svým rodičům, kteří mne stále podporují a financují mi školu.

Co ti udělalo v životě největší  radost?

Když jsem se dozvěděl, že je moje maminka po operaci srdíčka v pořádku. To je první nejveselejší okamžik, který se mi vybaví. Další radostný okamžik byl ten, když jsem se ráno probudil doma ve své posteli a rozespalý jsem se kouknul na internet, kde jsem se dozvěděl jednu z nejkrásnějších věcí, co se v mým životě odehrála. Po zhlédnutí webu jsem se dozvěděl, že jsem byl přijat na vysokou školu, na kterou jsem se toužil dostat. To byl pro mě jeden z nejhezčích dnů, který se mi vybavil jako druhý. 

Jaký dobry skutek jsi v životě vykonal?

To, že jsem bezdomovci daroval spacák, svačinu a pár drobných a dalším bezdomovcům vždy také něco daruji… To, že pomohu starším lidem s nákupem, nebo podržím dveře, nepovažuji za dobrý skutek, ale zmínit jsem to musel, neboť dnešní lidé ani tohle nedělají.

Čeho  chceš v životě dosáhnout?

Mým nejbližším cílem je především dostudovat vysokou školu, až tento cíl splním, vytyčím si další.

Jaké nosíš spodní prádlo?

Jen a pouze boxerky.

S kým bys  chtěl strávit noc?

S milovanou osobou a přáteli.

Na jakou otázku bys pokaždé odpověděl JO?

Dáš si maminčin perník s grankem? Jednoznačně vždy JO. 🙂

 

 

Komentáře