Marek Vašut v hlavní roli nového filmu. Bude Pažoutem po 13 letech?

Reklama

Anděl od vedle, Román pro muže, Po čem ženy touží. Co mají zmíněné filmy společného? Zdánlivě nic. Jen maličkost. Jsou stvořeny jako „kasovní trháky“ a  produkce obou vsadila velmi vypočítavě na propagaci přes sociální sítě a masivní reklamu před uvedením do kin.

A po čem muži touží s Andělem od vedle mají ještě jedno společné. V Andělovi od vedle i Po čem muži touží totiž produkce nasadila také Dominiku Myslivcovou, která je držitelkou českého rekordu na youtube  s neskutečnými téměř osmdesáti miliony shlédnutí. Její cílovka se na ni určitě půjde podívat a navíc o tom zcela určitě budou diskutovat  na sociálních sítích. Chytrý tah.

Svižná romantická filmová komedie s názvem Anděl od vedle vstoupí do kin už letos na podzim. V hlavní roli se představí Marek Vašut. A jak sám říká, vžít se do role prý bylo tentokrát opravdu snadné. „Hraji vlastně sám sebe, což už jsem, jak asi víte, v jednom filmovém trháku absolvoval. Takže pro sebe si ten film nazývám Pažout po třinácti letech,“ říká charismatický herec a dodává: „Jestliže byl Pažout v Románu pro ženy takový ten kocour v nejlepších letech, tak moje postava v tomto filmu má už svá nejlepší léta za sebou. A tenhle kdysi nenapravitelný sukničkář se na stará kolena doopravdy zamiloval. Film se jmenuje Anděl od vedle, protože moje postava se jmenuje Rudolf Anděl a všichni jsme tam tak nějak odvedle nebo úplně vedle.“

Natáčelo se v nádherném prostředí areálu Monínec, kde je k dispozici prvotřídní umělé zasněžení, takže část děje se odehrává i na sněhu. Proto bylo u herců potřeba i sportovní nadání. „Marek má ve filmu samozřejmě lyžařské scény bez kaskadéra. Provoz v areálu nebyl nijak omezován, takže návštěvníci mohli zahlédnout na svahu právě třeba Marka a jeho úžasné lyžařské výkony,“ prozradila producentka a zároveň úspěšná režisérka  filmu Zita Marinovová, která má na svém kontě např. i velmi úspěšný film „Seznamka“.

A na koho dalšího se můžeme v komedii Anděl odvedle těšit? Role v dobrém i ve zlém osudových žen si po boku Marka Vašuta zahrají Jitka Čvančarová, Vanda Hybnerová nebo již zmíněná yotuberka Dominika Myslivcová, postavu Markova prostopášného bratra si prý vyloženě užil Mirek Etzler a mladší generaci zastupují Berenika Kohoutová a Vincent Navrátil. Tak se určitě máme na co těšit. Tak co půjdete se podívat do kina? Nebo si počkáte až bude film v některé z TV.

Komentáře