Moderátor Karel Voříšek oslavil 55 let a prozradil: Proč mi musí pudrovat uši?

Velký dort a na něm rovná stovka. Moderátoři Velkých zpráv na Primě Karel Voříšek a Klára Doležalová letos slaví jubilejní narozeniny, oba jsou totiž ve znamení Váhy. Karel Voříšek oslavil v pátek 12. října rovných 55 let. Když se k tomu přidá i jeho kolegyně Klára Doležalová, která slaví jubileum na konci září, vychází jim letos unikátní rovná stovka.

Karel Voříšek teď prozradil několik věcí, které o něm doteď nikdo netušil. „Mám masérskou školu, chtěl jsem být fyzioterapeutem. Mám lehkou fobii z letících ptáků, andulky, holubi, papoušci sedající si na ramena nejsou nic pro mě. Při líčení na obrazovku mi musí pudrovat uši, červenají mi, zvláště levé,“ směje se Karel.

Zprávy na Primě společně s Klárou vysílají už šestým rokem od května 2013. „S Karlem jsme si od začátku sedli. Jsme oba narozeni ve Vahách, a možná i proto se dá říct, že máme podobný způsob uvažování. Dobře se doplňujeme a především se můžeme jeden na druhého spolehnout. A to není věc až tak běžná. Ano, jsme i přátelé, a to je také velmi důležité,“

Bujaré oslavy neplánuje, ale na jedny narozeniny prý ale jen tak nezapomene. „Moje dvacáté páté narozeniny jsem vymyslela tak, že všichni ke mně přijdou v maskách. Já jsem se převlékla za Dolly Buster, protože mi kamaráda říkala podle příjmení Doležalová zkráceně Doly, tak jsem si z přezdívky udělala legraci. Měla jsem paruku a vycpáno, kde bylo třeba,“ prozradila Klára.

Foto FTV Prima

Komentáře