Narozeninová party v bazénu – to bude jízda! Adrenalin, kouzla, rekordy a mnohem víc…

Na tento víkend se chystají velkolepé oslavy v Aqualandu Moravia, a to u příležitosti prvních narozenin tohoto areálu. Program slibující nebývalou zábavu okořeněnou adrenalinem začíná 2. srpna v 11 h a trvat bude až do 19 h, přičemž areál bude otevřen již od 9 ráno a poslední návštěvníci jej mohou opustit až ve 23 h. 

Celým dnem bude návštěvníky provázat trojnásobný mistr světa ve Freestyle BMX Jan Valenta, takže na vás čeká dech beroucí podívaná na speciální mini rampě s těmi nejlepšími sportovci z ČR na Freestyle BMX, skateboardu a Freestyle koloběžce. Chybět nebude ani ukázka Free running plná skoků, salt a dalších těžkých prvků v podání Jana Jenka. Do této show se budou moci zapojit také diváci, protože Jan má v plánu přeskočit saltem řadu dobrovolníků.

Zájemci si budou moci vyzkoušet extrémní sporty na vlastní kůži, a to za doprovodu profesionálních sportovců. Do říše kouzel a čar vás zavede mistr ČR v moderní magii a účastník soutěže Československo má talent Ondřej Sládek. Nečekejte ale fádní tahání králíků z klobouku, nýbrž svět dokonalých iluzí a kouzel. Pro nejmenší návštěvníky je připravena kouzelnická školka přímo s kouzelníkem Ondřejem.

A nyní pozor! V rámci programu v 15 hodin proběhne pokus o zápis do české knihy rekordů, kdy se za pomoci našich návštěvníků pokusíme překonat stávající rekord v co možná největším počtu lidí cvičících aqua gym ve venkovním termálním bazénu Riviéra.

 

 

Komentáře