Naše lednička působí komicky. Co vše dělá Gábina Partyšová pro perfektní postavu

Známá moderátorka Gábina Partyšová prozradila, co dělá proto, aby si udržovala dokonalou postavu. Samozřejmě si hlídá to, co jí, ale také na sobě tvrdě dře. Pravidelně se věnuje čtyřem sportům…

„Jsem holka z Moravy, založením požitkářka. Mám ráda dobré jídlo. A to ne vždy jen to dietní. Občas si dám i sklenku dobrého vína. Pokouším se ale vše dobře vyvažovat„, dodává. „Díky svému pracovnímu programu jsem neustále vidět na veřejnosti, ať už na obrazovce nebo během společenských akcí. To jak vypadám, musím tedy řešit neustále, po celý rok“, říká Gábina Partyšová. 

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“5098″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“321″}}]]

Gábina a Hanka.  Na finálovém večeru charitativního projektu „Hejbejte se a zpívejte s Hankou Kynychovou“. 

Partyšová dobře ví, že základem pro krásnou postavu je vyvážení energetického příjmu a výdeje. Dokonce se do tajů zdravého života snaží zasvětit i svého teprve sedmiletého syna. Sama moderátorka denně cvičí, a to především fitness. Věnuje se také plavání a golfu. Již rok a půl vše 2x týdně proloží hodinou jógy. Že by tedy měla nedostatek pohybu se nedá říct. Vzhledem ke svému nasazení by si mohla klidně dovolit i nějakou tu kalorickou bombu. To se však příliš často nestává! 

„Čím je člověk starší, tím víc se musí hlídat. Snažím se nedopřávat si takové ty nejrůznější bomby, které sice dobře chutnají, ale v podstatě vás pak vyřadí na tři dny z provozu. A musíte se následně hodně snažit, abyste organismus od těchto „laskomin“ detoxikovali“, říká Gábina. 

U Gábiny doma byste těžko hledali lednici nacpanou k prasknutí. „Naše lednička působí spíše komicky, slouží mi pouze na skladování několika málo věcí, jako jsou například vejce. Ostatní suroviny používám výhradně čerstvé„, vysvětluje. Malý Kristián si samozřejmě může občas zahřešit. Maminka ho ale učí, aby každý „dietní prohřešek“ vyvážil něčím zdravým, třeba kouskem zeleniny nebo ovoce. Oba si také rádi pochutnají na müsli. 

Foto: Úsovsko food

 

Komentáře