NEČEKANÉ PŘEKVAPENÍ: Hvězdou dnešní Ordinace bude Tomáš Klus!

Reklama

Hvězdou dnešního dílu seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 bude písničkář Tomáš Klus. Se svojí ženou Tamarou si zahrají sami sebe, v seriálové Kamenici vystřihnou koncert, na kterém „se zapomenou“ lékaři Martin Brabec (Pavel Řezníček) a Alena Mázlová (Michaela Badinková).

Martin s Alenou spolu k nelibosti Alenina manžela Čestmíra Mázla (Petr Rychlý) tráví čím dál více času. Alena dnes dokonce přijme Martinovo pozvání na koncert Tomáše Kluse v Kamenici, během kterého to mezi nimi pořádně zajiskří. K tomuto ději vybral Tomáš Klus příhodné písně. „Písničky jsem vybíral podle scény, kterou ta píseň doprovodila, řekl bych, že sedí jako prdel na hrnec,“ vysvětlil výběr písní „Jen tak“ a „A pak“.

Dnešní díl seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 režíroval Braňo Holiček, kterého diváci Ordinace znají především z role doktora Zajíce. Braňa Holička s Tomášem Klusem pojí letité přátelství. „My jsme spolužáci, známe se ze školy a máme se rádi. A tak jsem na jeho angažmá tady ani nemusel moc pracovat. A Tomáš poslouchal naprosto,“ chválil si kamaráda na place Holiček.

Natáčení si pochvaloval i Tomáš Klus. „Mám štěstí, že režisér je můj kamarád. Už dva tři měsíce před natáčením k nám jezdil dvakrát třikrát do týdne, zkoušeli jsme si příchody, motivace, s jakou přicházíme na podium. Braňo je puntičkář, to se mi na tom líbí. On mě režíruje i v civilním životě, takže jsem zvyklý. Já si ho moc vážím, je asi tak stokrát vytíženější než já. Říkám mu workoholiček,“ smál se na kamarádovu adresu.

Tomáše Kluse v Ordinaci v růžové zahradě 2 uvidí diváci TV Nova už dnes ve 20:20.

Foto TV Nova

Komentáře