Nejkrásnější česká biatlonistka či fešný sportovec u vás doma!

Reklama

Ještě před tím, než pod olympijskými kruhy vystoupali pro cenné kovy, nafotili s předním českým fotografem Janem Fauknerem a Petrem Billy snímky ve stylu národních hrdinů.

Čtyři nejúspěšnější české biatlonisty Gábinu Soukalovou, Veroniku Vítkovou, Ondru Moravce a Jardu Soukupa teď můžete mít zvěčněné na velkoformátové fotografii u sebe doma a navíc vás bude u srdce hřát i dobrý pocit.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“2976″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“400″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

Výtěžek z prodeje těchto podepsaných podobizen bude předán České olympijské nadaci. Při příležitosti setkání s vnučkou tvůrce předlohy motivu olympijské kolekce paní Jarmilou Mucha Plockovou své portréty všichni aktéři podepsali. Paní Mucha Plocková i nadále pokračuje v odkazu svého dědečka Alfonse Muchy a zabývá se originálními autorskými díly.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“2977″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“400″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

Aukce fotografií probíhá na portálu aukro.cz. Zisk z prodeje bude věnován České olympijské nadaci, která podporuje mladé sportovce ve věku od 6 do 18 let, kteří by se rádi věnovali sportu, ale brání jim v tom nedostatek peněz. 

 

Foto: Jan Faukner pro Alpine Pro

Komentáře