Nejočekávanější film roku Avengers: Endgame je tu, dorazili Matonoha, Kohák i Geislerová

Reklama

A je to tady. Letos nejvíce očekávaný film Avengers: Endgame jde konečně do kin! Není se tedy čemu divit, že to na slavnostní premiéře v IMAX na pražské Floře praskalo ve švech. Velkolepé finále marvelovské série si nenechalo ujít mnoho českých celebrit. Dorazila Aňa Geislerová, Leona Machálková, Eva Decastelo, Kristýna Leichtová, Tomáš Matonoha, Jakub Kohák, Petra Černocká, Patricie Solaříková nebo Monika Leová.

Všem fandům marvelovek se splnil sen. Zbylí superhrdinové sbírají poslední síly, aby porazili zrádného Thanose při závěrečné velkolepé bitvě. “My už jsme strašně natěšení, máme hromadu fanouškovských věcí od doplňků přes oblečení, úplní blázni,” nemohla se dočkat Monika Leová. Na premiéru přišla s manželem Martinem vyladění v tričkách Marvel.

Epický díl zhodnotil i další filmový nadšenec Michal Kavalčík, který na místě neustále máchal Thorovým kladivem. “Strhující akce, opulentní výprava, vyprofilované postavy a hlavně ta nejdůležitější ingredience – humor! To vše učinilo z celého avengerovského projektu výjimečnou záležitost. Trvalo to tři hodiny a byl jsem tak přikovaný k sedačkám, že jsem ani netušil, jak moc se mi chce na záchod.

Bylo to super, jen trochu dojemné. Ale nebudu prozrazovat, určitě stojí za to vypravit se do kina :),” dodala po skončení filmu Libuška Rohlíčková. Slzička ukápla zcela jistě i dalším přítomným ženám, možná i mužům.

Celosvětově očekávaný trhák s názvem Avengers: Endgame můžete zhlédnout v multiplexech Cinema City od 24. dubna, a to ve všech formátech 2D, 3D, 4DX, Dolby Atmos, IMAX a VIP Chodov! Více informací o jednotlivých projekcích a kinech naleznete na www.cinemacity.cz.

Komentáře