Netradiční gospelový koncert v restauraci: Leona Gyöngyösi s hosty USA zazáří u Černého kohouta

Už jste slyšeli o restauraci Černý Kohout, která se nachazí na samém kraji nádherného Prokopského údolí? Je součástí malebného areálu bývalého zemanského dvora vystavěného v Praze 5-Klukovicích. A právě zde proběhne 18.12. od 18 hod. gospelové zpívání s naší přední českou  gospelovou zpěvačkou Leonou Gyöngyösi a jejími hosty , kteří jsou i jejími přáteli z USA, s gospelovými zpěváky z OUSTREACH Gospel Cry.

Toto místo si prý Leona vybrala hlavně proto, že tu je nádherná, pozitivní energie, krásné okolí a člověk nemá pocit ani, že je v Praze a chtěla pro své hosty nachystat nevšední místo k jejich návštěvě v ČR.  Neváhejte a zarezervujte si své místo právě teď a zažijte kouzlo Vánoc s s touto nádhernou, duchovní a emotivní hudbou v podání gospelového sboru a Leony.

Celý statek i interiér je zrekonstruován ve venkovském stylu – kamenné zdi, masivní dřevěné stoly, příjemné osvětlení a romantické posezení u krbu, který dominuje těmto prostorům. Požitek při vychutnávání specialit hlavně pravé domácí, ale i zahraniční kuchyně umocňuje příjemné prostředí staročeské restaurace včetně romantické zahrádky s jezírkem a venkovním grilem.

Tato kombinace vytváří ideální místo nejen pro soukromé oslavy, svatby, firemní akce, dětské párty, rauty, hudební a jiná kulturní vystoupení, ohňostroj a mnoho dalšího včetně vlastního cateringu. Statek také nabízí krásné romantické apartmány ve staročeském stylu a Vaši domácí mazlíčci jsou u nás také vítáni. Momentálně toto místo můžete znát z primáckého TV pořadu ,, Ano šéfová“ kde i za svou zásluhu, prostředí a především personál, dostali zlatou hvězdu.

www.cernykohout.cz

Komentáře