Neuvěřitelný úspěch Jiřího Korna: Znovu chystá O2 arenu a předvede svou velkolepou show!

Reklama

Velkolepý koncert Jiřího Korna 70x DÍK se dočká opakování. O znovuuvedení si řekli sami fanoušci, které show světových rozměrů v největší areně v Česku doslova strhla. Koncert k jubileu zpěváka, tanečníka, herce a významné osobnosti české kultury, tak bude k vidění ještě jednou-v pražské O2 areně, a to v sobotu 4. dubna 2020. Předprodej vstupenek právě začíná.

 „Velmi mě těší, že diváci chtějí vidět koncert ještě jednou. Zároveň mám radost, že se na něj dostanou také ti, kterým se to nepodařilo v září. A já se těším až se zase vznesu ke stropu O2 areny,“ říká Jiří Korn.

Velkorysá terasovitá scéna s projekčními plochami, kostýmy pro téměř sto účinkujících, desítky nejlepších tanečníků, akrobatů a artistů z Česka vystupujících na několikapatrovém podiu, a především Jiří Korn ve výpravné podívané v režii bratrského dua Cabani. Právě tak bude znovu vypadat show, která předčila očekávání diváků. „Máme rádi přísloví ´Opakování je matkou moudrosti´. A v případě opakování dobrého to platí obzvlášť. Druhý koncert si zaslouží Jiří Korn, celý tým a především diváci. Ti, co to již viděli proto, aby si stačili vychutnat to, co na prvním koncertě nestačili, ti, co to neviděli, ale o koncertu slyšeli proto, aby se přesvědčili, že ti, co jim to chválili, nelhali, shodují se bratři Cabani, režiséři koncertu.

Diváci se opět mohou těšit na většinu Kornových hitů od šedesátých let v mimořádném hudebním nastudování Jiřího Škorpíka a v provedení orchestru a sboru, sestaveného přímo pro tuto show z hudebních a pěveckých osobností. Na koncertě opět společně doprovodí Jiřího Korna i desítky špičkových tanečníků pod vedením choreografů Anet Antošové a Pavla Strouhala.

Unikátní podívaná světových parametrů se znovu ve světlech reflektorů rozzáří 4. dubna 2020.

Jiří Korn

Jiří Korn zasahuje do všech oblastí hudby, tance a herectví. Je to muzikálový, bigbeatový i popový zpěvák, kytarista, baskytarista, tanečník i herec. Jeho kariéra začala v šedesátých letech se skupinou Rebels, pokračovala ve skupině Olympic a po té sólovou dráhou v Československu i v Německu. Hrál v několika filmech a od devadesátých let spojil svoji kariéru s muzikály. Poslední roky vystupuje s vokálním seskupením 4TET, které také obohatí jinak vzácné sólové vystoupení interpreta.

Jiří Korn má dvě ceny Thálie, v roce 2006 se stal osobností roku a ocenění posbíral také v zahraničí. Na festivalu Grand Prix v Paříži získal první místo s písní ´Robinson´. V Irsku v soutěži Cavan Internationale Song Contest získal za anglickou verzi písně ´Žal se odkládá´ cenu za nejlepší píseň a interpreta i cenu poroty a diváků.

Jiří Korn je propagátorem moderních trendů a je známý svým profesionálním přístupem ke každému uměleckému výkonu.

Producentem koncertu je Ságl Production.

Komentáře