Nový letní festival Přehrady fest slaví úspěch

První zastávka nabídla příjemné a čisté prostředí, rodinnou atmosféru a bohatý hudební program.

Nový letní festival Přehrady fest, který odstartoval tento pátek na Slapech, sklidil velký úspěch. První ročník rodinného open airu přilákal tisíce fanoušků a byl beznadějně vyprodaný. Podium ovládl třeba Tomáš Klus, Sebastian, Jaroslav Uhlíř a v neposlední řadě Chinaski, které na festivalu zazněli třikrát jinak (klasický koncert, vystoupení pro děti a akusticky u táboráku). Druhá zastávka bude první srpnový víkend na Vranově, přičemž zbývá posledních pár volných lístků.

„Já jsem naprosto nadšený. Naplnili jsme kapacity, festival přesně splnil naše očekávání. Je sice pravda, že kvůli této krásné lokaci, jsme zde měli ztíženou logistiku, ale i to se nám podařilo zvládnout. Na příští rok to vychytáme k dokonalosti,“ řekl s úsměvem Martin Pokorný, který je jedním z organizátorů.

Na Vranově se návštěvníci mohou těšit na identický program, který byl připraven na Slapech. Zahrají zmíněné Chinaski, Tomáš Klus, UDG, 05 a Radeček, Mirai a mnoho dalších. Samozřejmě nebude chybět oblíbený festival pro děti – Pygiáda.

„Těšíme se, až budeme připravovat další ročník. Dokonce chceme přidat třetí lokaci. Bude to někde v Moravskoslezském kraji, víc zatím prozrazovat nemůžeme, ale bude to pecka. Informace včas odtajníme,“ prozradil další z pořadatelů Přehrady festu Jaroslav Šafařik. Spolupráce s kapelou Chinaski, která celou akci zaštiťuje, bude pokračovat. Fanoušci tak již dnes s jistotou vědí, kde budou moci příští léto kapelu potkat. To samé platí i pro program Pigyády, který tento rok přilákal přes tři tisíce dětí.

Vstupenky na Vranov jsou ještě v prodeji za 760 Kč. Děti do 12 let v doprovodu rodičů mají vstup zdarma. Přehrady Fest Vranov 3. – 4. 8. 2018.

Zdroj: http://prehradyfest.cz/ a https://www.facebook.com/prehradyfest/

Komentáře