O Jana Šťastného je rvačka! Které dvě herečky ho chtěly dostat?

Reklama

Jan Šťastný nemá o nápadnice nouzi! Alespoň v nové  seriálu Krejzovi, kde je jako veterinář Petr Vymeš čerstvě rozvedený. Hlavně díky tomu, že mu je dohazuje i jeho seriálová maminka Vlasta Peterková. A když se sejdou třeba dvě najednou, je z toho pěkná polízanice.

Několik dílů už veterináře uhání nejen Yvetta Blanarovičová coby majitelka krásného zlatého retrívra Havany Lada, ale i trenérka Miriam (Kamila Špráchalová). Ani jedna si nechce nechat ujít příležitost, takže když se sejdou dvě lvice v jedné ordinaci, logicky to nemůže dobře dopadnout. Zkrátka si půjdou po krku. „Samozřejmě jsme dostaly pokyny od pana režiséra, který nás dirigoval, kde máme stát, jak nás bude kamera zabírat a podobně,“ prozrazuje Blanarovičová, jak se natáčela scéna, kde si dá s Kamilou Špráchalovou přes pusu. „Kamča ani já nemáme moc zkušeností s tím, abychom se praly o chlapa, ale šlo nám to. Především jsme musely dávat pozor, abychom jedna druhou nezranily a něco se nestalo.“ Pohlavky tak padaly jen jako „Jsme divadelní herečky, takže jsme věděly, jak na to, a pak se to hraje hezky.“ V seriálu Krejzovi se holky poperou o Jana Šťastného a Yvetta přiznává, že o takového muže to jde snadno. „S Honzou Šťastným to bylo setkání po dlouhé době a velmi radostné.

Točili jsme spolu pohádku, seriál, inscenace a já ho mám moc ráda, takže bít se o něj v rámci role mi nedělalo problém,“ prozrazuje herečka s úsměvem a dodává, že před kamerou už pár bitek zažila. Zkušenost do Krejzových tedy byla. „Nebyla to moje první bitka před kamerou, v jednom seriálu byla daleko horší. Tam jsme po sobě s Aňou Geislerovou házely i židle. Musela to být precizně nazkoušená choreografie. Tady jsme si jen rámcově řekly, co bude, a pak už improvizovaly.“ Žádnou opravdovou pranici ale herečka nezažila, a to ani v případě, že by se o ni postarali její nápadníci. „Nevím, chlapi mi nikdy neřekli, jestli se náhodou o mě s někým nepoprali. Já ale vždy chodila s noblesními pány, a navíc jim nezavdala příčinu, aby k té bitce měli důvod.“

Foto FTV Prima

Komentáře