Pavlína Senič – Vánoční turné v plném proudu. Nepropásněte zbývající koncerty této skvělé sopranistky

Koncert je realizován ve spolupráci se souborem Musica Festiva v obsazení housle, violončelo, kytara a hoboj. Koncerty jsou sestaveny nejen z vánočních, ale i klasických a známých skladeb a jsou obohacené o povídání s hostem. Bonusem vystoupení jsou také dárky pro vylosované posluchače, kteří se budou chtít tomboly zúčastnit. Mohou se těšit na dárky od Vánočního domu, vánoční CD Pavlíny Senič, ale také na vánoční hvězdy, které jsou vypěstované domácími pěstiteli pod značkou Česká květina.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“4761″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“411″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

Na tiskové konferenci k turné vznikl i jedinečný adventní věnec. Věnci vetknul jeho vlastní krásu přední český florista Pavel Hruška, to samo o sobě naplňuje očekávání mimořádné práce, ale to nebylo vše. Dokončení se účastnili další čtyři pomocníci a ne jen tak ledajací! Ženy reprezentovala skvělá herečka s nezaměnitelným hlasem a šarmem Valerie Zawadská a druhou pomocnicí, také s nezaměnitelným hlasem, byla právě pěvkyně Pavlína Senič. Muže zastupoval elegán a baletní mistr Vlastimil Harapes a producent Radek Wolf.

Detaily turné:

Účinkující: operní pěvkyně Pavlína Senić, soubor Musica Festiva (hoboj Gabriela Plachá, violoncello Robert Kružík, housle Šárka Trávníčková, kytara Petr Štěpán)

Hosté Vánočního turné: Valerie Zawadská, Jan Přeučil, Vlastimil Harapes

Moderátor: Jiří Zbořil

Města, kde se budou další koncerty konat:

9. 12. Jirkov

10. 12. Bílina

12. 12. Poděbrady

14. 12. Nechanice

28.12. Ostrov

 

Foto: archiv P. Senic/ J. Ludvík

Komentáře