Pěkné holky, zběsilá jízda – to zní sexy!

Říká se: „Žena za volantem, auto bez řidiče,“ ale když pohledná dívka neváhá a bez bázně a hany absolvuje školu smyku, rázem toto tvrzení vyvrátí. S odvahou sobě vlastní vyzkoušela rychlou jízdu na polygonu v Mostu atraktivní trojice: zpěvačka Mista, modelky Lucie Králová a Dominika Mesárošová.
 

„Chtěly jsme samy sobě, ale i všem mužům dokázat, že i my ženy můžeme být dobrými řidiči. A navíc, že blond vlasy nemusí automaticky věstit nemotornost řidičky,“ komentuje s úsměvem Mesárošová. Dámy se nenechaly zastrašit ztíženými podmínkami polygonu a vrhly se s vervou na trať, aby získaly vytoužený certifikát pro ženy řidičky.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“2624″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“450″}}]]

Čekaly na ně různé nastražené plochy od aquaplaningu až přes kruhovou dráhu s kluznou plochou pro nácvik jízdy a brzdění v zatáčkách. „Člověk si říká, že zdolání tohoto výcviku musí být pro lidi, kteří vlastní řidičák, brnkačka, ale opak je pravdou. Kluzné plochy, aquaplaning, příčné vodní bariéry a další cvičné plochy, to rozhodně není žádná procházka růžovým sadem,“ přiznává zpěvačka Mista s úsměvem na tváři a s certifikátem v ruce.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“2625″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“406″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

„Dnešek jsem si opravdu užila a ten adrenalin při jízdě, to byla naprostá bomba,“ pochvaluje si sportovní den Lucie Králová. „Nejprve jsme byly všechny trochu rozklepané, ale nakonec jsme to zvládly a ostatní řidič na silnici se nás už nemusejí obávat,“ uzavírá zpěvačka Mista.

Komentáře