Přijďte si odpočinout do Ráje! Peter Pecha a Kateřina Sedláková jsou snoubenci, ale poprvé spolu hrají

Reklama

Říká se, že muži a ženy jsou z různých planet a nemohou tak být rozdílnější. Jak je ale známo, na jednom místě se přece jen potkali – na samém počátku světa v Edenu. A přesně tam se poprvé potkají také herečtí i životní partneři Kateřina Sedláková a Peter Pecha. Držitel Ceny Thálie a jeho krásná snoubenka se poprvé objeví spolu na jednom jevišti ve hře Intimní příběhy z ráje nového holešovického DIVADLA NA MANINÁCH.

Rajská zahrada byla pro Adama a Evu jediným světem, který znali, než byli z Ráje vyhnáni. Jaké bylo jejich soužití? Vtipně a s nadsázkou o tom vypráví úsměvná komedie Intimní příběhy z ráje, ve které se v režii Jany Janěkové st. divákům představí nejen herečtí a životní partneři Peter Pecha a Kateřina Sedláková, ale také Robert Jašków, Jitka Ježková a Michal Slaný.

Pro snoubence Kateřinu Sedlákovou a Petra Pechu jde přitom o první společnou divadelní spolupráci. „Je to poprvé, co budeme s Petrem spolu na jednom jevišti. Zkoušení nám šlo, tak věřím, že se divákům bude hra líbit. Srdečně je zveme, aby si v dnešní uspěchané době přišli odpočinout do Ráje,“ zve s úsměvem na premiéru Kateřina Sedláková.

Premiéra hry Intimní příběhy z ráje již v pátek 18. ledna 2019DIVADLE NA MANINÁCH.

Komentáře