Proč Jiří Vyorálek razantně změnil vizáž a je s holou hlavou k nepoznání? JO, víme to!

Režisér Vladimír Michálek na Šumavě dotočil svou novou černou komedii Úhoři mají nabito. Film o partě kamarádů, kteří se neumí popasovat s vlastním životem. Mohli by šplhat po lezeckých stěnách, potápět se, hrát paintball. Ale to je podle nich zábava pro děcka. A v jedné z hlavních rolí se představí i Jiří Vyorálek s netradiční vizáží….

Natáčení s hvězdným obsazením prý šlo velmi dobře. Probíhalo v Plzeňském kraji v místech, jako je např. Sušice, Kašperské hory nebo Železná Ruda. Místní obyvatelé, ale i úřady vycházeli celému štábu až překvapivě vstříc, a proto si někteří z nich i v samotném filmu zahráli, což bylo velkým zpestřením pro ostřílené herce. Natáčelo se ve dne, ale často i v noci a celkem bylo 21 natáčecích dní. „Kvůli Úhořům jsem razantně změnil vizáž a měsíční pobyt na Šumavě s touhle partou mi pak změnil celý život… doufám, že to na plátně bude vidět a diváci se budou bavit, tak jako jsem se bavil po celou dobu já,“ svěřilJiří Vyorálek, hvězda seriálu První republika, který kvůli roli šel dohola.

Film přijde do kin 21. února 2019. Těšit se můžete na Oldřicha Kaisera, Matěje Hádka, Kryštofa Hádka, Jiřího Vyorálka, Patrika Holubáře, Annu Kameníkovou nebo Matěje Rupperta.

A o co v komedii půjde?
Úhoři mají nabito je černá komedie o partě chlapů, pro které se hra na URNU (Útvar rychlého nasazení) stala únikem z jejich nudných životů. Zasahují u domnělých zločinců, evakuují kulturáky a do svých her zatahují nic netušící okolí. Žene je touha po adrenalinu a falešná představa, že jsou jako Robin Hood a jeho družina. Bohatým brát a chudým dávat. Všechno jde hladce až do okamžiku, kdy se octnou v nesprávnou chvíli na nesprávném místě. Kam až může vést lidská hloupost ve spojení s nešťastnou shodou okolností?!

Komentáře