„Ráda si sáhnu,“ přiznala Uršula Kluková při masírování mladého modela

Reklama

Že je zdraví důležité, to víme. Že mrtvé moře, má blahodárné účinky, to víme také. Že se k němu hned tak nedostanete, to taky víme:-) Ale nevadí, produkty z mrtvého moře jsou k dostání i u nás a vědí to i naše VIP, teří si tyto produkty oblíbili. Mezi nimi například Martin Maxa, Monika Bagárová, Uršula Kluková, Martin Gardavský a i módní redaktor Kája Pavlíček.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“5926″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“399″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

Na pražském veletrhu Interbeauty Prague, kde se kosmetika z mrtvého moře prezentovala, jsme přistihli Uršulu Klukovou, jak s nadšením masíruje modela Ondřeje Valentu: „Ráda si sáhnu na hezkého a mladého chlapa, ale musí mít charisma. Nikdy jsem nechtěla u chlapa jen tělo, musel mít i duši.“ Uršula Kluková v současné době smutní, a to kvůli ukončení natáčení úspěšného seriálu Doktoři z Počátků. 

Kosmetika z mrtvého moře je přírodní, vyráběná z tamějších minerálů, soli a bahna. Je obohacena o čisté rostlinné výtažky a aromatické oleje. Mrtvé moře představuje nejlepší přírodní léčbu kožních problémů. Mrtvé moře má také báječné omlazující schopnosti.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“5927″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“399″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

Majitelka HB Kosmetiky Petra Morávková získala ocenění Modrá planeta za ekologicky čistý produkt. Ocenění patří produktu aromatické máslo na uvolnění svalů, které pomáhá při bolestech svalů, hlavy a kloubů.

„Je to pro nás velká pocta a jsme rádi, že jsme daná ocenění obdrželi, protože naše kosmetika není testována na zvířatech a moc nás těší, že naše výrobky pomáhají lidem léčit ekzémy, lupénku a další nejen kožní onemocnění,“ dodává Petra Morávková.

Kosmetika z mrtvého moře k ošetření rukou a nohou je nově k dostání ve studiu krásy a relaxace Mio Faccia.

 

Komentáře