Sexy modelka Vignerová: Po Ujfalušim loví mezi hokejisty!

Česká modelka a miss z roku 2009 Aneta Vignerová to dva roky to táhla s fotbalistou Tomášem Ujfalušim. Po jejich loňském rozchodu si ale od fotbalu chtěla trochu odpočinout a zcela propadla Kontinentální hokejové lize a hlavně klubu Lev Praha. Svou příslušnost k týmu neváhá hlásat kdekoli se objeví, naposledy ji fotograf zachytil, jak se v dresu a s klubovou šálou vrhá i mezi auta na silnici.

„Baví mě živá atmosféra na stadionu. A když nemůžu přijít osobně, fandím aspoň u televize,“ nadšeně hlásá česká modelka, která je momentálně single.
Možná i proto se neváhala přihlásit do právě spuštěné soutěže, kdy se hledá Miss fanoušků, tedy ta nejoddanější a nejsympatičtější příznivkyně Lva Praha.

Zájemkyně se hlásí do soutěže na stránce www.facebook.com/TelevizeSportTV, kam nahrají svoji co nejzajímavější fotku, jak fandí. Aneta nechce v soutěži nechat nic náhodě, výhra v podobě večeře s hráčem ji zřejmě láká natolik, že v klubových barvách neváhala skočit i mezi auta. „Chtěla jsem být originální a kluci si zvlášť teď v playoff zaslouží, aby moje fandění bylo pořádně znát,“ usmívá se Aneta.

Komentáře