Sexy zpěvačka Kamila Hübsch je teď ještě více sexy! Takhle jí to sluší.

Reklama

Zpěvačka Kamila Hübsch, které se říká „nová Iveta Bartošová“, je teď snad ještě více sexy, než doposud. A to se přitom nemusela promenádovat v plavkách, spodním prádle nebo dokonce nahá, jako některé rádoby celebrity, aby za každou cenu zaujaly. Stačí luxusní brýle a z kočky se stane ještě větší kočka!

Kamila Hübsch, která začátkem léta točila několik dní na Ibize pro jednu z televizí, která bude vysílat reality show, a půjde i do soutěže Hlas Česko Slovenska, spolupracuje s předním rakouským producentem, točí svoje i převzaté písničky od Ivety Bartošové a momentálně nemá o práci nouzi. Poměrně hodně času tráví i u počítače a ví, že zrak je kromě hlasu velmi důležitý vjem.

„Brýle jsem doteď nosila spíše jen z nutnosti, v podstatě minimálně, ale teď mám pocit, že jsem získala víc než krásnou kabelku, nebo boty, na kterých my ženy často ulítáváme. Mám nádherné červené brýle, které mi nejenom výborně sednou, ale cítím se v nich skvěle. A musím neskromně přiznat, že mě zastavilo už několik mužů na ulici nebo i žen a vyjádřili mi svůj obdiv, ale taky se ptali, kde jsem tak úžasné brýle pořídila,“ svěřila se energická zpěvačka, ale i herečka a občasná moderátorka Kamila Hübsch.

Možná, že jsem trochu některé šokovala, když neslyšeli, že jsem si je ani nepřivezla ze zahraničí, ani nepořídila v pražské Pařížské… „Jela jsem si totiž do Chomutova pro brýle do optiky Slavíková, jelikož jsem nové nutně potřebovala, ale tohle jsem nečekala. Cítím se úžasně, pořád se prohlížím, zvedlo se mi sebevědomí, ‚vytahuju se‘ kde můžu a konečně i dobře vidím,“ pěla ódy na severočeskou rodinnou optiku zpěvačka, která si tak potvrdila, že i brýle mohou být velmi sexy módním doplňkem, stejně jako skvělou pomůckou.

„Přátelé, za mě – jedině už sem, jelikož takovéhle krásné brýle FaceaFace, i jiné, se dají sehnat jen tady a ještě jsou tam příjemní a poradí, co přesně pro Vás. Jsem ráda, že díky nim zase dobře vidím a nespadnu třeba z pódia při vystoupení,“ dodala s úsměvem Kamila Hübsch, jenž začala spolupracovat i s hercem, kantorem a moderátorem Jiřím Werichem Petráškem a nakladatelem i textařem Pavlem Meszárošem, a která také mimo jiné vystoupí 4. srpna na charitativním koncertě Noc s hvězdami na zámku Zahrádky, tak třeba 11. srpna v rámci již tradičního křtu mečíků v Nemyčevsi u Jičína. Zde si nejen sama pokřtí svou vlastní květinu, kterou má už celá řada českých osobností, ale také zazpívá i několik písniček.

Archiv: K. Hübsh

Komentáře