Soutěž Žena internetu 2018 jde do finále

Reklama
Žena internetu je nový a jedinečný projekt soutěže krásy oslovující uživatelky sociálních sítí s cílem najít nejzajímavější tvář českého internetu. Finálový večer této soutěže, proběhne již 1.3.2019 v luxusní restauraci BALU Kitchen.

Sociální sítě v dnešní době dávají šanci každému člověku prezentovat sebe sama v nejrůznějších podobách a situacích, dávají šanci zaujmout a být de facto sledován kýmkoli. A právě na tyto ženy, které žijí nejen svůj skutečný, ale i virtuální život a rády se o něj dělí na sociálních sítích je cílena soutěž Žena Internetu.

Rozhodli jsme se následovat tento trend a vytvořili jsme pro uživatelky těchto sítí soutěž o nejzajímavější tvář. Důležitou roli při výběru finalistek a vítězky bude tedy kromě krásy nebo výjimečnosti hrát vystupování, chování a celkový obrázek na sociálních sítích. Po soutěžících nepožadujeme dokonalé míry, a proto jsme kývli na spolupráci s klinikou plastické a estetické chirurgie Grand Clinic, kterou do soutěže věnuje hlavní cenu. Vítězka hlavní kategorie získá zákrok v hodnotě 75000 Kč, který buď sama využije, nebo bude možné ho věnovat někomu z okolí. Ne pro každého je taková věc dostupná, doba je moderní, a pokud někomu pomůžeme cítit se lépe, má to smysl. Říká Martina Kopřivová, organizátorka soutěže.

Mezi porotci zasednou například Muž roku 2016 Josef Kůrka.  Muzikálová zpěvačka, herečku a moderátorka Markéta Martiníková. Profesionální fitness trenér a výživový poradce Dan Xaver. Stylista, vizážista a modní guru Kája Pavlíček a další.

Více informací o soutěži najdete na: zenainternetu.cz

Foto album a rozhovory s finalistkami si můžete prohlédnout zde:

https://www.facebook.com/pg/jomagazin.cz/photos/?tab=album&album_id=1534635656681088

Pořádající agentura MA Models, která navazuje na působení agentury Ortiga Models má za sebou více než 12 leté zkušenosti v oboru modeling, hostessing a produkce, proto vznikla myšlenka vyprodukovat akci, která bude zábavná a jiná než klasické soutěže Miss.
Pořadatelkou soutěže je Martina Kopřivová

Komentáře