Stačila jedna dobře mířená rána šavlí a Petra Faltýnová byla za hvězdu

Jednou ranou šavlí dokázala modelka Petra Faltýnová otevřít lahev šampaňského na večerní party v rámci zahájení letní sezóny v Aqualandu Moravia. Své dokonalé tělo pak předvedla přítomným v plavkách na módní  přehlídce a nebránila se ani jízdám na nejstrmějším tobogánu.

„Chce to jen trochu soustředění a pevnou ruku,“ prozradila Petra, jak dokázala s takovou lehkostí jednou ranou šavlí provést sabrage. Její umění ocenil i trojnásobný mezinárodní vítěz v sabrage Kamil Prokeš z rodinného vinařství Proqin Velké Němčice. „Musím ocenit grif, s jakým Petra ránu vedla. I hrdlo láhve zůstalo poměrně rovné, což se na soutěžích mimo jiné hodnotí,“ zhodnotil Kamil Prokeš. 

Petra ovšem nezůstala jen u promenády v plavkách, ale aktivně využila atrakce, které Aqualand nabízí. Odhodlala se mimo jiné i na U-rampu. „Úžasný adrenalin. Během vteřiny se řítíte dolů, a hned zase nahoru, zastavil se mi úplně dech,“ popisovala dojmy z U- Wawe Petra. 

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“3168″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“406″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

Krásná modelka nám také prozradila, jaké má plány na léto. „Zkraje července mě ještě čekají nějaké povinnosti na filmovém festivalu ve Varech, a potom budeme asi celé léto v Americe. Přeci jen si chci dát od těch našich českých vod trochu oddych, protože na podzim už mě zase čeká spousta povinností, na které musím být fit a v kondici,“ uvedla Faltýnová.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“3169″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“301″}}]]

Foto: Aqualand Moravia

 

Komentáře