Startuje nový ročník soutěže Hosteska roku 2016

Zkuste jít na casting a vyhrajte titul Hosteska roku 2016.

Druhý ročník soutěže Hosteska roku je za dveřmi. Soutěž je určena dívkám ve věku 18 až 25 let. Cílem soutěže je najít nejšikovnější a nejusměvavější dívku. Zkušenosti s prací hostesky nejsou podmínkou. Mezi hlavními výhrami je telefon od společnosti ASUS nebo zájezd pro 2 osoby na 2 týdny na Bali. První castingová kola začínají již v září.

Agentura Smile Promotion s.r.o. přišla v roce 2015 s tímto unikátním projektem. V minulém ročníku bylo z více jak 200 uchazeček v castingových kolech vybráno 13 finalistek. Do soutěže Hosteska roku se může přihlásit dívka ve věku 18 – 25 let, která měří min. 165 cm. Dívky mohou mít zkušenosti v oblasti hostesingu, nicméně i ty, které se pouze o tuto práci zajímají a začínají s ní, jsou v soutěži vítány. Do soutěže se mohou přihlásit hostesky, které pracují u jakékoliv agentury, podmínkou je, že se svojí agenturou nemají uzavřenou exkluzivní smlouvu.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“9676″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“400″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

„Cílem soutěže je poukázat na to, jak moc jsou hostesky důležité. Jsou vyhledávané nadnárodními korporacemi i malými živnostníky, jsou tvářemi nových produktů a značek. Mýty o tom, že hostesky pouze „stojí a usmívají se“ nejsou pravdivé. Chceme ukázat, že hostesky jsou nejen krásné, usměvavé, ale také chytré a za každých situací profesionální,“ dodává organizátorka soutěže a zároveň majitelka agentury Smile Promotion, Adéla Křepelová. Soutěž navíc pomáhá neziskové organizaci Anabell, která se zabývá problematikou poruchy příjmu potravy. „My nehledáme extrémně štíhlé, nezdravě vypadající dívky, Anabell „bojuje“ proti tomuto trendu a z toho vyplývá, že naše spojení je přínosné a jsme rádi, že Hosteska roku může pomoci,“ upřesňuje Křepelová.

Castingy na druhý ročník Hosteska roku začínají koncem září a budou probíhat na vybraných místech po celé České republice.
• 26. 9. Praha – Galerie Harfa
• 27. 9. Pardubice – Atrium Palác
• 29. 9. Liberec – OC Nisa
• 30. 9. Ústí nad Labem – OC FORUM
• 3. 10. Ostrava – OC Galerie
• 4. 10. Olomouc – OC Šantovka
• 5. 10. Brno – Campus Square
• 6. 10. Hradec Králové – OC Futurum
• 10. 10. České Budějovice – NC Géčko
• 11. 10. Plzeň – OC Plzeň
• 12. 10. Karlovy Vary – OC Fontána
• 13. 10. Praha – Galerie Harfa

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“9677″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“398″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

Slavnostní finále se uskuteční 16. listopadu v kongresovém centru ALDISH Hradec Králové od 19. hod. Finálový večer bude moderovat dvojice Daniel Čech (moderátor a komik z Na Stojáka) a Jakub Kotek (moderátor Óčka). Program bude velmi pestrý a diváci se mohou těšit na různé disciplíny našich finalistek, módní streetovou přehlídku světových značek, vystoupení zpěváka Jakuba Děkana a kapely Lake Malawi.

První vítězkou Hosteska roku se stala Sandra Golasová. „Práce hostesky je nejspíš ta nejlepší možnost přivýdělku pro mladé slečny, časově flexibilní, což bylo pro mě primární. Navíc, ráda se seznamuji, takže práce v kolektivu super holek je k nezaplacení,“ dodala Golasová, která si soutěž náramně užila. „Mám ráda nové věci a tak jsem si řekla, že víkend ve městě, které neznám, s partou holek, které neznám, musí být super. A bylo,“ prozradila loňská vítězka.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“9678″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“400″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

A na co se může těšit výherkyně Hosteska roku 2016? Na nový telefon od generálního partnera ASUS, zájezd pro 2 osoby na 2 týdny na Bali, pitný režim od Bublemanie na rok zdarma, právní služby v hodnotě 20 000 Kč od internetové aplikace Legito, poukaz v hodnotě 25 000 Kč na spotřebiče Bosch od společnosti ORESI a také oblečení v hodnotě 15 000 Kč od butiku Havlíčkova 919.

Pro letošní ročník je připravena také spousta novinek. Ve spolupráci se známou fotografkou Le Monika vznikne kalendář s unikátními fotografiemi 12 finalistek. Výtěžek z jeho prodeje bude věnován do centra Anabell. O možnostech koupě se dozvíte v polovině října na www.hosteskaroku.cz, kde už nyní můžete získat bližší informace o soutěži Hosteska roku 2016.

Komentáře