Světoznámý kuchař Jamie Oliver shodil vyžraný pupek!

Reklama

Kuchař bez čepice a autor několika skvělých knih o vaření Jamie Oliver (39) je štíhlejší než kdykoliv předtím! Pouhých 6 měsíců stačilo na to, aby na otci čtyř dětí začala plandat košile. Jak se mu to podařilo a co je pravým důvodem velkého úbytku kilogramů na váze? To vše a spoustu dalších informací se dozvíte v exkluzivním článku.

Jamie miluje svoji rodinu, práci a s ní spjaté jídlo, proto není divu, že se láska k pokrmům časem projevila i na jeho váze. Zakulacený obličej, těsně obepnutá košile a viditelná pneumatika kolem břicha je sice dobrou vizitkou kuchaře, ale pro celebritu a muže, který má hektický život a potřebuje být neustále v kondici, je to spíše obrovská zátěž. Jamie sám vždy kritizoval vládu za to, že nebojuje více proti obezitě např. reklamní kampaní, která by nabádala lidi ke střídmosti v jídle a k nakupování čerstvých a kvalitních potravin. „Víte, já sám jsem měl kdysi také problémy s hmotností, proto jsem na tohle docela citlivý. Nikdy nezapomenu na okamžik, kdy mi bylo naznačeno, že jsem tlustý. Od té doby na sobě makám,“ konstatoval Jamie Oliver. 

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“3211″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“338″}}]]

I když to pro něj bylo opravdu těžké, začal na sobě pracovat. Říká se, že strava z více než 60% ovlivní váhu, Jamie proto začal připravovat jídla zdravější, lehčí a chutnější než kdykoliv předtím. Ve svém  pořadu Jamieho letní vaření, který aktuálně vysílá televizní stanice Paprika, přichází se zdravými, lehkými a vynikajícími recepty. Otec čtyř dětí je prací plně zaneprázdněn, ale i přesto si najde čas, aby 2x týdně zašel do posilovny vypotit přebytečné kilogramy. 

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“3212″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“338″}}]]

Dalším krokem nejen k Jamieho hubnutí, ale i k utužení dlouholetého vztahu s manželkou Jools (38), jsou hodiny tance, kterých se pár pravidelně účastní. „Nesnáším tanec, vypadám při něm hrozně a kromě toho když jste známý, tak vás každý bedlivě sleduje a říká si, že vypadáte opravdu hloupě. Proto si hledám soukromého učitele, který mě naučí skvěle tančit a to ideálně v soukromí,“ komentuje světoznámý šéfkuchař svou novou zálibu. 

Foto: TV Paprika

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře