The Greatest Show v Hybernii je plná akrobatických výkonů. Navíc plní divákům přání!

Reklama

Říjen odstartoval v Divadle Hybernia novou edici hudebního projektu The Greatest Show. Kromě dechberoucích pěveckých a akrobatických výkonů si diváci po každém představení mohou užít exkluzivní bonus. Organizátoři totiž vždy na závěr večera plní jedno divácké přání. Naposledy udělali radost skupině Pražských mažoretek z TJ Sokol Vysočany.

The Greatest Show je unikátní umělecký projekt oslavující život slavného principála a marketéra P. T. Barnuma. Na prkna Divadla Hybernia se představení poprvé dostalo vloni na jaře a již při prvních reprízách se zrodila myšlenka plnit divákům jejich tajné sny. „Musíme říct, že nás divácká přání opravdu baví. Bohužel nemůžeme vyhovět všem, nicméně jsme rádi, že už třeba proběhla žádost o ruku nebo se uskutečnil duet jedné handicapované divačky Kateřiny s představitelem hlavní role Barnumem. Teď jsme v rámci říjnových představení zase zrealizovali vystoupení mladých mažoretek a podle všech reakcí to byl nejen pro ně nezapomenutelný zážitek,“ přibližuje Jiří Peter, výkonný producent a ředitel produkční agentury JP & People.

Mladé sportovkyně mají na kontě řadu speciálních vystoupení (například pro běh Teribear, na akci Hvězdy září v září na Žofíně), pravidelně se účastní Mistrovství České republiky a mohou se pochlubit i několika oblastními tituly, titulem I. Vicemistra Čech pro rok 2018 nebo 4. místem na Mistrovství České republiky. Samy ale přiznávají, že jako nejvýznamnější počin vnímají právě vystoupení uskutečněné v rámci The Greatest Show. „Show jsme jako viděly už v květnu a shodly jsme se, že by to pro holky byl neuvěřitelný zážitek, kdyby mohly se svojí choreografií vystoupit s tak skvělými tanečníky a zpěváky. Když Vanesa na Instagramu viděla, že plníte sny, zkusily jsme napsat e-mail. A ono to vyšlo,“ doplňují Denisa a Vanesa Rajchartovy, trenérky týmu mažoretek TJ Sokol Vysočany a dále popisují pocity po show: „Musíme přiznat, že holky byly nervózní víc než kdy jindy, na vystoupení jim strašně záleželo. Jakmile ale vešly na pódium, jako by to z nich úplně spadlo, vyzařovala z nich neskutečná radost a štěstí.“

Skupina 27 vystupujících mažoretek se dala dohromady v říjnu 2012. Tvoří součást velkého souboru Pražské mažoretky, TJ Sokol Vysočany, který vznikl spojením dvou mažoretkových skupin v září v roce 2008. Celý soubor má přes 70 mažoretek ve věku od 3 do 19 let rozdělených podle věkových kategorií.

The Greatest Show čeká ještě čtyři večery – 11. listopadu, 18. prosince, 22. ledna a 26. února vždy od 17:00 a 20:00 hodin v Divadle Hybernia, a tedy i další čtyři podobné momenty. Pokud byste chtěli být jejich součástí, vstupenky v ceně od 860 do 1250 Kč seženete v prodejní síti Ticketmaster, bit.ly/KoncertVstupenky. K dispozici je i speciální vstupenka zajišťující VIP výhody a vstup do zákulisí pod názvem Collector Ticket za 1399 Kč. Pokud by někdo z diváků měl zájem se přihlásit do naší výzvy splněných přání, může tak učinit na adrese info@tgs-live.com

Komentáře