Tip na dárek pro cyklistu

Máte doma zapáleného cyklistu a nevíte, co mu dát pod stromeček? Všechny potřeby už má, nebo jsou příliš finančně náročné? Pak pro vás máme tip na ideální řešení! Josef Dressler, několikanásobný mistr světa v biketrialu a dnes aktivní lektor cyklistiky, ve spolupráci se známými tvářemi české sportovní i kulturní scény,  vydal knihu Škola kola, kterou  určitě potěšíte srdce každého milovníka jízdy na kole. 

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“7048″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“450″}}]]

Většina lidí si myslí, že jezdit na kole přeci umí každý, ale netuší, že má ještě velké rezervy.  Díky téhle knížce zjistíte, jak mít z kola větší radost a naučit se jej správně ovládat, protože v tom dělá většina cyklistů hodně chyb. To vše vám názorně ukážou Pepovi žáci, mezi nimiž jsou i Pepa Vojtek, Tomáš Berdych, Tomáš Hanák nebo Tonya Graves.  Každý z nich to má s kolem trochu jinak, jeden jezdí tisíce kilometrů a další má kolo jen jako drobnou zábavu. Takže se v tom určitě najdete i vy. 

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“7049″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“400″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

Krom toho si znalosti pak můžete rozšířit i v praxi na Dressler kempu, kterým vás provede Josef osobně a již teď můžete zakoupit vouchery na příští sezonu. 

 

Komentáře